Головна » Олімпіади
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 82 | Додав: pula | Дата: 13.05.2019 | Коментарі (0)

     03 листопада 2016 року на спортивній СЗШ №21 та СЗШ №30 проведено зональний  етап обласної спортивної Олімпіади школярів   з волейболу серед команд дівчат та юнаків. У змаганнях взяли  участь команди СЗШ №25 (дівчата)  та технічного ліцею (юнаки) м. Кам’янське, команди Верхньодніпровського та П’ятихатського районів.

    За результатами проведених ігор  переможцями визнано команди:

І місце  серед команд дівчат , команда   СЗШ №25 

І місце серед команд юнаків, команда технічного ліцею .

     Переможці зональних змагань братимуть участь у фінальному етапі обласних змагань Олімпіади школярів - 2016 у м. Новомосковську.  Бажаємо перемоги нашим юнакам та дівчатам.

                              

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 233 | Додав: pula | Дата: 04.11.2016 | Коментарі (0)

      27-28 вересня 2016 року на спортивній базі металургійного коледжу  проведено міський етап обласної спортивної Олімпіади школярів   з настільного тенісу. У змаганнях взяли  участь команди 19 загальноосвітніх навчальних закладів: № 5,7,8,9,10,11,13,15,16,19,23,30,35,36,39,40,42,44, НВО ліцей НІТ. Протягом двох днів змагань учасники  демонстрували жагу до перемоги, видовищні ігри.

  Переможцями визнано команди:

     І місце – НВО ліцей НІТ

     ІІ місце – НВК №36

     ІІІ місце – КЗ СЗШ №10

 Переможці  нагороджені грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради та будуть приймати участь в обласному етапі змагань в жовтні 2016 року ( фото додається).

Підготувала інформацію методист

департаменту з гуманітарних питань    Фіалко В.В.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 302 | Додав: pula | Дата: 30.09.2016 | Коментарі (0)

Згідно наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 28.04.2016 N317/0/212-26 «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році» визначено переможців, які нагороджуються дипломами першого, другого, третього ступенів (додається).

В IV обласному етапі наше місто будуть представляти наступні учні:

- з математики - Дерець Ганна, учениця 9 класу КЗ «Технічний ліцей»;

- з астрономії - Піляк Антон, учень 11 класу КЗ «Технічний ліцей». 

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 286 | Додав: pula | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

На базі КВНЗ ДОІППО пройшов ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології. Команда із чотирьох учнів шкіл м. Дніпродзержинська показала високий рівень володіння екологічними категоріями, вміння аргументовано доводити свою точку зору та науково підходити до проектної діяльності.

Седих Альвіна – учениці 10 класу технічного ліцею (вчитель Кострюклва Ю.О.) та Терещенко Поліна – учениці 10 класу СЗШ №28 (вчитель Грунська Г.Ю.) посіли І місце і будуть представляти наше місто на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Учениця 11 класу СЗШ №44 Лубінець Ганна (вчитель Гречина В.І.) посіла ІІІ місце, Мрочко Вікторія – учениця 11 класу НВК №26 (вчитель Сліпченко О.П.) зайняла IV місце.

Високий результат команди екологів міста досягнуто завдяки системній співпраці методичної служби УОіН та кафедри екології ДДТУ (зав.кафедри, проф.Зберовський О.В.). 

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 356 | Додав: pula | Дата: 25.01.2016 | Коментарі (0)

15 листопада 2015 на базі гімназії №11 пройшов ІІ(міський) етап олімпіади з французької та німецької мов.

Переможцями олімпіади з німецької мови за рішенням журі стали:

8 клас

І місце – Реутова Катерина – гімназія №39 (вчитель Назарова Л.В.)

ІІ місце – Шевченко Анастасія – гімназія №39 (вчитель Назарова Л.В.)

ІІІ місце – Бовоненко Ростислав – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

9 клас

І місце – Хрипко Віталій – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

ІІ місце – Штей Максим – СЗШ №21 (вчитель Коваленко Л.М.)

ІІІ місце Трембач Аліса – СЗШ №29 (вчитель Тимченко Л.В.)

10 клас

І місце - Нікітіна Галина – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

ІІ місце – Гончарова Марина – гімназія №11(вчитель Міхненко Г.О.)

ІІІ місце – Дідур Анастасія – гімназія №11(вчитель Міхненко Г.О.)

З французької мови:

8 клас

І місце – Іванова Діана – гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

ІІ місце – Чута Діана – колегіум №16 (вчитель Ткаченко І.В.)

ІІІ місце Калашнік Марина – гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

9 клас

І місце - Савченко Олександра -  гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

ІІ місце – Гуменюк Марія – гімназія №11

ІІІ місце – Безчастний Олексій – гімназія №11

10 клас

І місце  - Пилипюк Анастасія – колегіум №16

ІІ місце – Плетенець Єлизавета – гімназія №11

11 клас

І місце – Нежумиря Олександр – гімназія №11

ІІ місце – Пташинська Аліна – гімназія №11

29 листопада в колегіумі №16 змагались знавці англійської мови. Призерами

стали:

8 клас

І місце – Реутова Катерина – гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

ІІ місце – Іванова Діана - гімназія №11(вчитель Виноградова І.О.)

                Шевченко Анастасія -  гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

                Мамико Олена – гімназія №11(вчитель Ковалець Т.О.)

ІІІ місце – Танасієнко Анастасія- гімназія №11(вчитель Виноградова І.О.)

                   Завгородня Ірина – гімназія №11(вчитель Чанишева О.Р.)

                    Довбань Валерія – технічний ліцей (вчитель Бузиревська О.В.)

9 клас

І місце -  Граділь Владислав – гімназія №11(вчитель Романенко О.І.)

                 Губа Олександр – технічний ліцей(вчитель Кирпа Г.В.)

ІІ місце – Гуменюк Марія – гімназія №11 (вчитель Савінова О.В.)

                Сааков Мартін – колегіум №16 (вчитель Склярова Т.В.)

ІІІ місце – Гречина Кристина - гімназія №11 (вчитель Савінова О.В.)

                  Самосієнко Ян – СЗШ №32 (вчитель Переясловець С.М.)

                   Солодовнік Регіна – гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

10 клас

І місце – Каграманян Давід – колегіум №16 (вчитель Носуль Ю.О.)

ІІ місце – Крупченко Євген – гімназія №11 (вчитель Проскура Л.М.)

                 Козленко Ольга– гімназія №11 (вчитель Проскура Л.М.)

ІІІ місце – Захорольська Діана – гімназія №11 (вчитель Ковалець Т.О.)

                  Лягуша Анастасія – колегіум №16 (вчитель Козаченко Г.П.)

                  Лубінець Олександр – гімназія №39 (вчитель Долгополова В.З.)

11 клас

І місце - Явтушенко Альона – колегіум №16(вчитель Кисельова Т.І.)

ІІ місце – Бурдюгова Єлизавета – гімназія №11(вчитель  Здор І.Ю.)

                Калашнік Ян – гімназія №11(вчитель  Здор І.Ю.)

ІІІ місце – Крутько Аліса – технічний ліцей (вчитель Савенкова І.М.)

                Михайлик Ангеліна – НВК «Ор-Авнер» (вчитель Куркіна Н.Г.)

                Шиколович Олександр -  колегіум № 16(вчитель Кисельова Т.І.)

Згідно рейтингу м.Дніпродзержинська команду нашого міста на обласному етапі будуть представляти учні:

З французької мови: Савченко О., Гуменюк М., Безчастний О.,Плетенець Є.,Пилипець А..

З німецької мови: Хрипко В.,Штей М.,Нікітіна Г., Гончарова М.

З англійської мови: Граділь В.,Губа О.,Гуменюк М.,Каграманян Д.,Козленко О.,Захорольська Д.,Лягуша А.,Крупченко Є.,Явтушенко А.,Бурдюгова Є.,Калашнік Я.,Крутько А.

Рішенням журі визначені результати.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 401 | Додав: pula | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

06 грудня 2014 на базі комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – гімназія №11 м.Дніпродзержинська» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької та французької мов. В олімпіаді з німецької мови взяли участь 25 учнів СЗШ №10, 18, 21, 29, 30, гімназій №11, 39, колегіуму №16; з французької мови НВК №3, СЗШ №4, 19, 29, 30, 32, гімназії №11, колегіуму №16. Рішенням журі визначені результати.

До складу команд для участі в ІІІ (обласному) етапі 17.01.2015 р. увійшли:

З німецької мови: Сергєєва Діана – 11 клас, Сьоміч Ірина – 10 клас, Нікітіна Галина – 9 клас (колегіум №16), Гончарова Марина – 9 клас (гімназія №11).

З французької мови: Домбрян Діана – 11 клас, Пилипюк Анастасія – 9 клас (колегіум №16); Нежумиря Олександр – 10 клас, Плетенець Єлизавета – 9 клас (гімназія №11).

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 324 | Додав: pula | Дата: 16.12.2014 | Коментарі (0)

166 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста 22 листопада 2014 прийняли участь в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови на базі комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16 м.Дніпродзержинська». Рішенням журі визначені результати.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 414 | Додав: pula | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (1)

01 грудня 2013 в комунальному закладі «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - гімназія №11 м.Дніпродзержинська» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови (французької та німецької). Для участі в олімпіаді запрошувались всі бажаючі учні. В олімпіаді з німецької мови прийняли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів, в яких вона викладається (СЗШ №10, 18, 21, 29, 30, 40, гімназій №11, 39, НВК «Гармонія»). Рішенням журі визначені результати. 

Найчисленнішими були команди від гімназії №11, колегіуму №16 та НВК «Гармонія». Всього брали участь 32 учні. Рішенням журі визначені переможці з німецької мови:

8 клас
І місце -  Нікітіна Г. - колегіум №16;
ІІ місце  - Дікова Д. - колегіум №16;
ІІІ місце – Грек У. - колегіум №16

9 клас
І місце – Картузова М. – СЗШ №21;
ІІ місце – Яценко Є  - СЗШ №10;
ІІІ місце – Понедільченко О. -  гімназія №11

10 клас
І місце – Сергєєва Д. – колегіум №16;
ІІ місце – Ревенко І. – гімназія №39;
ІІІ місце – Льога М. - гімназія №39;

11 клас
І місце – Щеглова М. – гімназія №11;
ІІ місце – Макієвська Ж. – колегіум №16;
ІІІ місце – Опаренко В. – колегіум №16

Учні Сергєєва Д., Ревенко І., Щеглова М., Макієвська Ж., Картузова М. будуть представляти наше місто на ІІІ (обласному) етапі в м.Дніпропетровську. 

В олімпіаді з французької мови взяли участь 25 учнів з НВК №3, СЗШ №4, 19, 29, 30, 32, 44, гімназії №11, колегіуму №16. Переможцями стали:

8 клас
І місце – Плешенець Є. – гімназія №11;
ІІ місце  - Бєлоус Л. – колегіум №16;
ІІІ місце – Пилипюк А. – колегіум №16

9 клас
І місце – Пташинська А. – гімназія №11;
ІІ місце – Нежумиря О. – гімназія №11;
ІІІ місце – Кірнос А. – гімназія №11

10 клас
І місце – Калашнік Я . – гімназія №11;
ІІ місце – Домбрян Д. – колегіум №16;
ІІІ місце – Скиба С. – СЗШ №19

11 клас
І місце  - Гейко М. – колегіум №16;
ІІ місце – Єна С. – гімназія №11;
ІІІ місце  - Соболь К – СЗШ №19  

До складу команди від нашого міста на ІІІ (обласний) етап увійшли: Пташинська А., Нежумиря О., Калашнік Я., Домбрян Д., Гейко М., Єна С.

Вітаємо всіх переможців і бажаємо їм подальших успіхів! 
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 422 | Додав: pula | Дата: 04.12.2013 | Коментарі (0)

1 2 »