Категорія: Олімпіади | Переглядів: 14 | Додав: pula | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

 

№ з/п

       П І  учня

       Назва ЗНЗ

Клас

П І Б вчителя

Результати

ІІІ етапу

1.

Трет’якова-Латаш Софія

Технічний ліцей

8

Подчуфарова Лариса Володимирівна

І місце

2.

Чорноморець Єлизавета

Технічний ліцей

8

Подчуфарова Лариса Володимирівна

ІІ місце

3.

Ілдирим Сібель-Нур

Технічний ліцей

8

Рєзнік Оксана Вікторівна

ІІІ місце

4.

Криворучко Тимофій

НВК-гімназія № 11

8

Овсянніков Іван Тимофійович

ІІ місце

5.

Литвишко Нікіта

НВО-ліцей НІТ

9

Пугач Людмила Іванівна

ІІІ місце

6.

Собко Наталія

Технічний ліцей

9

Широченко Надія Олексіївна

ІІ місце

7.

Лютов Михайло

НВК-гімназія № 11

9

Овсянніков Іван Тимофійович

ІІІ місце

8.

Дерець Ганна

Технічний ліцей

10

Дмитренко Тетяна Антонівна

 

ІІ місце

9.

Столяр Михайло

Технічний ліцей

11

Дмитренко Тетяна Антонівна

 

ІІІ місце

Переглядів: 29 | Додав: pula | Дата: 13.02.2017 | Коментарі (0)

Обласний ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії проведено відповідно до графіку 03 лютого 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”. Журі та оргкомітет забезпечили всі необхідні умови для учасників олімпіади. На високому навчально – методичному рівні  проведені змагання.

Наше місто було представлено командою з 4-х учнів технічного ліцею та  учениці СЗШ №44. Вся команда злагоджено захищала честь своїх шкіл, міста.      

Згідно протоколів засідання журі результати наших учасників такі:

Забора Даніїл, учень 10 класу технічного ліцею,        ІІ місце,

Луценко Ольга, учениця 10 класу технічного ліцею,   ІІІ місце,

Ярмак Роман, учень 9 класу технічного ліцею,           ІІІ місце.

Ярова Ірина, учениця 9 класу СЗШ №44,                   ІІІ місце 

Вітаємо учнів та вчителів з призовими місцями.  

Інформацію підготувала Луніченко Н.В., методист міського методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. 

Переглядів: 38 | Додав: pula | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (2)

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування) відбувався у два тури 04 та 05 лютого 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” та комунального закладу освіти “Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара”. Оргкомітет і журі забезпечили громадське спостереження та на високому навчально – методичному рівні, прозоро та відкрито провели змагання, розмістивши завдання для учнів на сайті з використанням системи автоматичної перевірки Ejudge.

Команда нашого міста з 5-и учнів технічного ліцею, НВО-ліцею НІТ, НВК-гімназії №11 взяла участь у першому турі. До другого туру олімпіади були запрошені лише 3 учні.                        

Згідно протоколів засідання журі результати наших учасників такі:

Кенгерлі Ельмар, учень 11 класу технічного ліцею, ІІІ місце,

Дерець Анна, учениця 10 класу технічного ліцею,   ІІІ місце,

Кемарський Нікіта, учень 10 класу НВО-ліцею НІТ, ІІІ місце.

Вітаємо учнів та вчителів з призовими місцями.

Інформацію підготувала Луніченко Н.В.,методист міського методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. 

Переглядів: 31 | Додав: pula | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

Відділення екології та аграрних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Пелих Анастасія Сергіївна

Сучасні біотехнології

НВК-гімназія№ 11 +ДЕЦ

11

І

Данилова Марія Сергіївна

Сучасні біотехнології

СЗШ №4 +ДЕЦ

10

ІІ

Седих Альвіна Ігорівна

екологія

Технічний ліцей

11

І

Біла Ольга Вікторівна

екологія

Колегіум №16 +ДЕЦ

11

І

Бондаренко Юлія Романівна

екологія

НВК №26

11

ІІ

Калюга Олексій Романович

екологія

НВК-ал. №15

10

ІІІ

Рижа Єлізавета Сергіївна

екологія

НВК №37 +ДЕЦ

10

ІІІ

Губа Олександр Олександрович

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

10

І

Ус Ганна Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

11

ІІ

Бабіна Єлизавета Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

НВО-ліцей НІТ

11

ІІ

 

Відділення хімії та біології

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Курлукова Олександра Юріївна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

І

Солощук Богдан Павлович

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

І

Снітько Анастасія Ігорівна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Шляєва Каріна Ігорівна

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

ІІ

Комих Костянтин Євгенійович

психологія

Технічний ліцей

10

І

Плюшкіна Ганна Романівна

психологія

Технічний ліцей

11

І

Черняшук Анастасія Сергіївна

психологія

НВК-ал. №15

10

ІІ

Горова Майя Володимирівна

психологія

НВК №3

11

ІІІ

Зінченко Альбіна Миколаївна

психологія

СЗШ №10

11

ІІІ

Винокурова Вероніка Ігорівна

хімія

Технічний ліцей

11

І

Озерний Даніїл Дмитрович

хімія

Колегіум №16

10

І

Євтушенко Артур Олегович

хімія

Гімназія №39

10

ІІ

Колода Юлія Романівна

хімія

Технічний ліцей

9

ІІІ

 

Відділення історії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Савченко Олександра Ростиславівна

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІ

Безчастний Олексій Максимович

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Солодовнік Регіна Едуардівна

етнологія

Гімназія №39

10

ІІ

Литвин Яна Володимирівна

історичне краєзнавство

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Мельник Валерія Володимирівна

історичне краєзнавство

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Пелих Анастасія Сергіївна

історія України

НВК-гімназія №11

11

ІІ

 

 

Відділення філософії та суспільствознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Баранець Олександра Віталіївна

журналістика

Колегіум №16

11

І

Деміденко Меланія Максимівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІ

Бібік Аліна Євгеніївна

журналістика

СЗШ №35

10

ІІІ

Губа Валерія Олександрівна

журналістика

СЗШ №35

11

ІІІ

Звіздун Руслана Іванівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІІ

Озерний Данііл Дмитрович

педагогіка

Колегіум №16

10

І

Федоренко Валерія Віталіївна

соціологія

НВО-ліцей НІТ

11

І

Берко Олексій Олегович

теологія

Колегіум №16

9

І

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Сиса Дар’я Станіславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

І

Артемюк Анастасія В’ячеславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

ІІ

Курисько Анастасія Валеріївна

літературна творчість

СЗШ №4

8

ІІ

Шамаєва Єва Олегівна

літературна творчість

НВО-ліцей НІТ

10

ІІІ

Дружина Анастасія Вадимівна

літературна творчість

НВК №13

11

ІІІ

Тищенко Дар’я Олегівна

мистецтвознавство

СЗШ №35

10

ІІІ

Яфарова Юлія Олександрівна

російська література

СЗШ №35

11

ІІ

Терещенко Тетяна Дмитрівна

світова література

СЗШ №42

9

ІІ

Можейко Валерія Аскольдівна

світова література

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Коржунова Олександра Вячеславівна

світова література

СЗШ №4

9

ІІІ

Подорожко Поліна Павлівна

фольклористика

СЗШ №34

11

І

 

Відділення мовознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Граділь Владислав Сергійович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

І

Довбань Валерія Сергіївна

англійська мова

Технічний ліцей

9

ІІ

Єсаян Емма Олексанівна

англійська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Аксьонов Лев Валентинович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Хрипко Віталій Киролович

німецька мова

Колегіум №16

10

І

Мизинець Олексій Олександрович

російська мова

НВК №3

9

ІІ

Ткаченко Катерина Володимирівна

українська мова

НВО-ліцей НІТ

11

І

Іванова Діана Сергіївна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Савчук Анастасія Іванівна

українська мова

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Килимник Діана Олександрівна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІІ

Лагно Олександра Сергіївна

українська мова

СЗШ №44

10

ІІІ

Інформацію підготували:

Луніченко Н.В., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, Тимченко С.В., науковий секретар міського товариства МАН України, заступник директора технічного ліцею.

Переглядів: 62 | Додав: pula | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)

Відділення математики

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Дерець Ганна Олександрівна

математика

Технічний ліцей

10

І

Крячик Анастасія Олегівна

математика

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Штарк Володимир Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Латиш Анна Валеріївна

математика

Технічний ліцей

11

ІІІ

Столяр Михайло Володиморович

прикладна математика

Технічний ліцей

11

І

Іваненко Андрій Юрійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

І

Крячун Іван Віталійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

 

Відділення фізики та астрономії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Забора Даніїл Андрійович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

10

І

Кенгерлі Ельмар Фаігович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

11

ІІ

Путря Ростислав Владиславович

Експериментальна фізика

Гімназія №39

11

І

Святощук Ростислав Олексійович

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Кучерявенко Олена Костянтинівна

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення технічних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Ус Ганна Олександрівна

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

І

Сітько Антон Володимирович

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Однорог Олексій Володимирович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

НВК №37

10

І

Коржева Юлія Сергіївна, Шекк Кирило Антонович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №25

11

11

ІІ

Фішман Аріна Андріївна

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №21

8

ІІІ

 

Відділення комп’ютерних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Прядка Олексій Іванович

Internet-технології та WEB дизайн

СЗШ №35

9

ІІІ

Іваненко Андрій Юрійович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

І

Циганов Олександр Олегович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Ковальчук Анастасія Ігорівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

11

І

Манейчик Кирило Сергійович

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Гімназія №11

10

І

Родимська Анастасія Володимирівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

10

ІІ

Кенгерлі Ельмар Фаігович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

І

Зацаренко Анастасія Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Кемарський Микита Олександрович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

І

Хотінь Карина Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

ІІ

Познанський Дмитро Сергійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Пюрко Вікторія Андріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Рабковська Єлизавета Іванівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Якимець Анастасія Володимирівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Васильєв Олег Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Гаража Антон Вадимович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Замякін Нікіта Миколайович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Іскандеров Рустам Кірманович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Луценко Олександр Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення економіки

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Столяр Михайло Володимирович

Мікроекономіка та макроекономіка

Технічний ліцей

11

І

Євплова Дарина Ігорівна

Мікроекономіка та макроекономіка

Гімназія №11

10

ІІ

Нестеренко Микита Євгенович

Мікроекономіка та макроекономіка

СЗШ №7

11

ІІІ

 

Відділення наук про Землю

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Бобир Катерина Максимівна

Геологія, геохімія та мінералогія

Гімназія №11

11

І

Василинюк Андрій Миколайович

Геологія, геохімія та мінералогія

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Пойда Юлія Володимирівна

Кліматологія та метеорологія

Гімназія №11

11

ІІІ

Ковтун Єлизавета Сергіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №9

9

ІІ

Захарова Ксенія Віталіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №35

9

ІІІ

Іванченко Вероніка Миколаївна

Географія та ландшафтознавство

НВК-ал. №15

11

ІІІ

Переглядів: 35 | Додав: pula | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)

       02.12.2016 року департаментом з гуманітарних питань  міської ради на спортивній базі СЗШ №25  проведено урочистості та змагання з військово-спортивного багатоборства серед учнів навчально-виховних закладів міста присвячені 25-річчю Збройних Сил України.

     На святі були присутні почесні гості;

  • Онищенко Т.Я., директор департаменту з гуманітарних питань міської ради;
  • Орлов О.А., радник міського голови з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту;
  • Івашина А.А., завідувач сектору спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради;
  • Зінченко О.В., заступник голови ради ветеранів;
  • Старостенко В.А., голова міської організації товариства сприяння обороні України;
  • представники громадської організації «Патріот – 2015».

   З нагоди  25-річчя Збройних Сил України з привітальним словом до учасників свята звернувся завідувач сектору спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Івашина А.А.  Показові виступи представили  учні-кадети СЗШ №30( кадетський вальс) та  курсанти Дніпровського училища професійної підготовки державної кримінально-виконавчої служби України ( рукопашний бій).

Змагання  проведено  за етапами:

  • стрільба з лазерним прицілом;
  • вправа зі скакалкою;
  • підтягування на перекладені;
  • військово-спортивна естафета.

  В змаганнях взяли участь всі   команди загальноосвітніх навчальних  закладів міста. За результатами змагань в командному заліку призові міста розподілилися таким чином:

І місце – СЗШ №38;

ІІ місце _ СЗШ №25;

ІІІ місце – СЗШ №31.

     Переможці були нагороджені грамотами та кубками департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Переглядів: 34 | Додав: pula | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

16 листопада 2016р. на спортивній базі СК «Прометей» відбулися міські змагання зі стрітболу серед шкільних  команд  9-11 класів. В змаганнях взяли участь навчально-виховні заклади № 3, 5, 7, 9, 13, 16, 19, 21, 23, 24, 26, 30,35, 36, 37, 39, технічний ліцей.

  Переможцями змагань в спортивній боротьбі стали

                                І місце – НВК №3;

                              ІІ місце – СЗШ №23;

                           ІІІ місце – гімназія №39.

 

Переглядів: 35 | Додав: pula | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

    10 листопада  2016 року на базі плавального басейну НВК- академічний ліцей № 15 відбулись міські змагання з плавання серед учнів загальноосвітніх шкіл. В командній першості переможцями стали  спортсмени НВК- академічний ліцей № 15, призерами - колегіум №16 та технічний ліцей. В особистій першості серед дівчат кращими були:

Шевцова Лоліта (АЛ №15),  Краєвська Марія та Мельнічук Марія (колегіум №16), серед юнаків: Рига Єгор (СЗШ№40), Попович Богдан (колегіум №16), Андрєєв Ілля (СЗШ №9).

Команда –переможець виборола право представляти наше місто на змаганнях серед шкіл області.

                          

Переглядів: 39 | Додав: pula | Дата: 14.11.2016 | Коментарі (0)

    На чемпіонаті Європи з шашок-64 серед жінок з блискавичної гри (3 хвилини на партію кожному учаснику), який завершився 12 листопада   у м. Тбілісі ( Грузія), найсильніша спортсменка країни, за підсумками минулорічного чемпіонату України  з шашок -64,  міжнародний  гросмейстер Олена Коротка (тренер – заслужений тренер України Губарєв І.В.), виборола титул  чемпіонки Європи.   Результат у півфіналі 12 очок з 16 можливих (5 перемог, 2 нічиї та одна поразка) дозволив  тридцятитрьохрічній   спортсменці  з м.Кам’янське    пробитися  з другим  місцем до фінальної четвірки чемпіонату,  де  у  стикових  поєдинках  за шашковою дошкою  Вона вже  не  оставила ніяких шансів своїм суперникам, залишивши позаду  себе спортсменок з Білорусії та Росії.

 Першими,  хто привітав спортсменку з яскравою перемогою,  був   Міністр молоді та спорту України  Ігор  Жданов та  президент Федерації  шашок України  Анатолій Яценко, які  у Грузії представляють нашу країну  у складі делегації  українських шашкістів.  Це вже  третя медаль  молодого тренера-викладача з ДЮСШ№2  з чемпіонату  Європи  серед жінок, у 2009 році Олені вдалося  двічі бути  другою, але  на цей раз свого шансу вона не упустила!

До речі:   під час  виступів у молодіжних чемпіонатах  світу і Європи у період з 1996 по 2006 роки  Короткою Оленою  було  завойовано  16  нагород  -  9 золотих, 2 срібні  та 5 бронзових медалей!

Переглядів: 37 | Додав: pula | Дата: 14.11.2016 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »