Головна » 2015 » Декабрь » 10 » ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДИ З ФРАНЦУЗЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ
08:55
ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДИ З ФРАНЦУЗЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ

15 листопада 2015 на базі гімназії №11 пройшов ІІ(міський) етап олімпіади з французької та німецької мов.

Переможцями олімпіади з німецької мови за рішенням журі стали:

8 клас

І місце – Реутова Катерина – гімназія №39 (вчитель Назарова Л.В.)

ІІ місце – Шевченко Анастасія – гімназія №39 (вчитель Назарова Л.В.)

ІІІ місце – Бовоненко Ростислав – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

9 клас

І місце – Хрипко Віталій – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

ІІ місце – Штей Максим – СЗШ №21 (вчитель Коваленко Л.М.)

ІІІ місце Трембач Аліса – СЗШ №29 (вчитель Тимченко Л.В.)

10 клас

І місце - Нікітіна Галина – колегіум №16 (вчитель Корнєва С.О.)

ІІ місце – Гончарова Марина – гімназія №11(вчитель Міхненко Г.О.)

ІІІ місце – Дідур Анастасія – гімназія №11(вчитель Міхненко Г.О.)

З французької мови:

8 клас

І місце – Іванова Діана – гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

ІІ місце – Чута Діана – колегіум №16 (вчитель Ткаченко І.В.)

ІІІ місце Калашнік Марина – гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

9 клас

І місце - Савченко Олександра -  гімназія №11 (вчитель Гречина О.В.)

ІІ місце – Гуменюк Марія – гімназія №11

ІІІ місце – Безчастний Олексій – гімназія №11

10 клас

І місце  - Пилипюк Анастасія – колегіум №16

ІІ місце – Плетенець Єлизавета – гімназія №11

11 клас

І місце – Нежумиря Олександр – гімназія №11

ІІ місце – Пташинська Аліна – гімназія №11

29 листопада в колегіумі №16 змагались знавці англійської мови. Призерами

стали:

8 клас

І місце – Реутова Катерина – гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

ІІ місце – Іванова Діана - гімназія №11(вчитель Виноградова І.О.)

                Шевченко Анастасія -  гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

                Мамико Олена – гімназія №11(вчитель Ковалець Т.О.)

ІІІ місце – Танасієнко Анастасія- гімназія №11(вчитель Виноградова І.О.)

                   Завгородня Ірина – гімназія №11(вчитель Чанишева О.Р.)

                    Довбань Валерія – технічний ліцей (вчитель Бузиревська О.В.)

9 клас

І місце -  Граділь Владислав – гімназія №11(вчитель Романенко О.І.)

                 Губа Олександр – технічний ліцей(вчитель Кирпа Г.В.)

ІІ місце – Гуменюк Марія – гімназія №11 (вчитель Савінова О.В.)

                Сааков Мартін – колегіум №16 (вчитель Склярова Т.В.)

ІІІ місце – Гречина Кристина - гімназія №11 (вчитель Савінова О.В.)

                  Самосієнко Ян – СЗШ №32 (вчитель Переясловець С.М.)

                   Солодовнік Регіна – гімназія №39 (вчитель Головченко Л.О.)

10 клас

І місце – Каграманян Давід – колегіум №16 (вчитель Носуль Ю.О.)

ІІ місце – Крупченко Євген – гімназія №11 (вчитель Проскура Л.М.)

                 Козленко Ольга– гімназія №11 (вчитель Проскура Л.М.)

ІІІ місце – Захорольська Діана – гімназія №11 (вчитель Ковалець Т.О.)

                  Лягуша Анастасія – колегіум №16 (вчитель Козаченко Г.П.)

                  Лубінець Олександр – гімназія №39 (вчитель Долгополова В.З.)

11 клас

І місце - Явтушенко Альона – колегіум №16(вчитель Кисельова Т.І.)

ІІ місце – Бурдюгова Єлизавета – гімназія №11(вчитель  Здор І.Ю.)

                Калашнік Ян – гімназія №11(вчитель  Здор І.Ю.)

ІІІ місце – Крутько Аліса – технічний ліцей (вчитель Савенкова І.М.)

                Михайлик Ангеліна – НВК «Ор-Авнер» (вчитель Куркіна Н.Г.)

                Шиколович Олександр -  колегіум № 16(вчитель Кисельова Т.І.)

Згідно рейтингу м.Дніпродзержинська команду нашого міста на обласному етапі будуть представляти учні:

З французької мови: Савченко О., Гуменюк М., Безчастний О.,Плетенець Є.,Пилипець А..

З німецької мови: Хрипко В.,Штей М.,Нікітіна Г., Гончарова М.

З англійської мови: Граділь В.,Губа О.,Гуменюк М.,Каграманян Д.,Козленко О.,Захорольська Д.,Лягуша А.,Крупченко Є.,Явтушенко А.,Бурдюгова Є.,Калашнік Я.,Крутько А.

Рішенням журі визначені результати.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 414 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar