Головна » Олімпіади
16 листопада 2013 на базі комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16 м.Дніпродзержинська» проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови для учнів 8-11 класів. В олімпіаді прийняли участь 173 учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. В журі працювали 40 вчителів англійської мови. Рішенням журі визначені результати.   
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 697 | Додав: pula | Дата: 22.11.2013 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2010-2011н.р. !

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ ОЛІМПІАДИ– 19 учнів:

  • математика:
    1. Мамута Максим, 6 кл. , ліцей НІТ №2
    2. Сергеєва Діана, 7 кл. , колегіум №16
    3. Чурінова Марія, 8 кл. , технічний ліцей №1
    4. Башинський Богдан, 9 кл. , технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Єременко Катерина, 11 кл., технічний ліцей №1
  • фізика:
    1. Александрова Тетяна, 7 кл., СЗШ №5
    2. Єременко Олена, 8 кл. , технічний ліцей №1
    3. Луценко Антон, 8 кл., гімназія №39
    4. Башинський Богдан, 9 кл., технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатика: - програмування
    1. Березін Ігор, 9 кл., технічний ліцей №1
    2. Смородський Владислав, 10 кл. , ліцей НІТ №2
    3. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатики - курс користувача
    1. Кузьминський Дмитро, 9 кл., ліцей НІТ№2
    2. Вернігора Дмитро, 10 кл. , НВК №13
    3. Корчевська Анна, 11 кл. , ліцей НІТ №2
    4. Звіздун Богдан, 11 кл. , ліцей НІТ №2
  • астрономія:
    1. Волков Ігор, 9 кл. , ДАЛ № 15( молодша група)
    2. Дзюба Владислав, 9 кл. , НВК № 36(старша група)
    3. Котюк Анастасія, 10 кл., СЗШ № 44
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей № 1

ПРИРОДНИЧІ ОЛІМПІАДИ – 17 учнів

  • Хімія :
    1. Біла Катерина, 8 кл., гімназія .№11
    2. Дзюба Владислав, 9 кл., НВК № 36
    3. Удовенко Анна,10 кл., гімназія № 11
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Біологія:
    1. Григоренко Олександр, 8 кл., ДАЛ № 15
    2. Скуріхін Марк, 9 кл., СЗШ № 30
    3. Устинов Артем, 9 кл., гімназія №11
    4. Іванова Анна, 10 кл., гімназія №11
    5. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей №1
  • Географія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Сухий Іван, 9 кл. , технічний ліцей №1
    3. Іванова Анна, 10 кл., гімназія.№11
    4. Некрасов Роман, 11кл., СЗШ № 44
  • Економіка:
    1. Маркова Ірина, 10 кл., ліцей НІТ № 2
    2. Бердник Катерина, 11кл., НВК № 34
  • Екологія:
    1. Пузир Дар'я , 11 кл. НВК № 34
    2. Артакян Аеліна, 10 кл. СЗШ № 30

СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ОЛІМПІАДИ, ПСИХОЛОГІЯ ТА ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ - 13 учнів:

  • Історія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Ткаченко Іларіон, 9 кл., гімназія № 11
    3. Гаврилов Євген, 10кл., колегіум № 16
    4. Манаєнкова Анастасія, 11 кл., ліцей НІТ № 2
  • Правознавство:
    1. Погорелова Ксенія, 9 кл., гімназія № 11
    2. Яровой Владислав, 10 кл., гімназія № 11
    3. Ярошевська Яна, 11 кл., гімназія № 11
  • Педагогіка, психологія:
    1. Желдаков А, 10 кл., СЗШ № 23
    2. Федоренко К, 11 кл., СЗШ № 23
  • Трудове навчання:
    1. Кирпа Олександра, 9 кл., СЗШ № 29
    2. Кошик Катерина, 11 кл., НВК № 13
    3. Короткий Олександр, 11 кл. , СЗШ № 29
    4. Бурма Тетяна, 11 кл., СЗШ № 40

ФІЛОЛОГІЧНІ ОЛІМПІАДИ – 22 учні

  • Українська мова:
    1. Скрипнік Ольга, 8 кл., колегіум № 16
    2. Маркова Анна, 9 кл. , ліцей НІТ № 2
    3. Мусульбес Анна, 10 кл., гімназія № 11
    4. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Російська мова:
    1. Волков Ігор, 9 кл., ДАЛ № 15
    2. Єлісєєва Олександра, 10 кл., ДАЛ № 15
    3. Гаркавець Тетяна, 11 кл., НВК № 36
  • Англійська мова:
    1. Макієвська Жанна- 8 кл. , гімназія №11
    2. Козорог Єлизавета – 8 кл., гімназія № 11
    3. Топчій Катерина – 9 кл. , гімназія №11
    4. Лях Христина – 9 кл., гімназія №11
    5. Єфименко Варвара – 10 кл., колегіум № 16
    6. Миколаєнко Катерина – 10 кл., колегіум № 16
    7. Галій Анастасія – 11 кл., колегіум № 16
    8. Китаєв Антон, 11 кл., гімназія №11
  • Німецька мова:
    1. Опаренко Вікторія – 8 кл., колегіум № 16
    2. Романюк Руслана – 9 кл., колегіум № 16
    3. Демченко Юрій - 10 кл., гімназія №39
  • Французька мова:
    1. Усик Микола – 8 кл., гімназія № 11
    2. Проскура Олександра - 9 кл., гімназія №11
    3. Дружиніна Ліна – 10 кл., гімназія №11
    4. Мисник Євгенія – 11 кл. , колегіум №16
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 650 | Додав: uondmr | Дата: 05.04.2011 | Коментарі (0)

29 січня 2011 року на базі технічного ліцею №1 проведено І міський етап вище зазначеного учнівського конкурсу. В заході взяли активну участь школярі технічного ліцею №1, ліцею НІТ №2, гімназій №11,39, НВК №7,26,36, колегіуму №16, ДАЛ №15, СЗШ №3,5,9,25,35. Загальна кількість учнівських робіт, виконаних в рамках МАН України в поточному навчальному році , становить 196 робіт, що на 7 робіт більше порівняно з 2009-2010 н.р.

Учнями - членами Дніпродзержинського міського наукового товариства виконано робіт науково - методичного напрямку - 89, науково-дослідницького напрямку - 107. Згідно з протоколами журі , до складу якого були запрошені працівники управління освіти і науки, викладачі ДДТУ, кращі педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, переможцями визначено:

Секція математики:
І місце
Кодак Марина, 10 кл ліцей НЇТ№2, науковий керівник Черномурова Л.О.
ІІ місце
  • Шаріпов Богдан, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Вискребенцева М.В.
  • Стус Катерина, 11 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Крячек М.В.
  • Ткач Ілля, 11 кл. НВК№36, науковий керівник Богословська О.А
ІІІ місце
  • Кузьмінський Дмитро, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Біленко А.І.
  • Харсун Катерина, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Черниш Н.М.
  • Гриценко Анна, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Пометун Л.В.
Секція фізики
І місце
Повар Віктор, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Безьянов О.О.
ІІ місце
Галаганов Василь, 8 кл. СЗШ №5, науковий керівник Лук'янов І.В.
ІІІ місце
Дрок Денис, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Зуєва Л.О.
Секція астрономії
І місце
Мушинський Микита, 11кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Мірошник Н.П.
ІІІ місце
Морозов Кирило, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Мірошник Н.П.
Секція техніки
І місце
Кочмола Дмитро, 11 кл. гімназія №39, наукові керівники Носко Н.Д., Губарев С.В.
Секція комп'ютерної техніки
І місце
  • Липницький Ян, 11 кл. тех.ліцей №1, науковий керівник Самусевич І.О.
  • Березін Ігор, 9 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Надригайло О.О.
  • Пастернак Ольга, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Надригайло О.О.
  • Смородський Владислав, 10 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Бондаренко О.О.
ІІ місце
  • Воловик Владислав, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Партес Юлія, 9 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Стус Катерина, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Крячик М.В.
ІІІ місце
  • Харсун Катерина, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Вовк Олексій, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Кодак Марина,10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Ференц Артем, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Сухомлін Віталій, 9 кл. СЗШ №25, науковий керівник Дірявка М.С.
  • Давельман Андрій, 11кл. НВК №36, науковий керівник Сьомка І.А.
Секція хімії
І місце
Погорєла Владлена, 10 кл. тех..ліцей №1, наукові керівники Циганок Л.П., Маляр І.А.
ІІ місце
  • Маркова Ірина, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Сємілєтова А.В.
  • Басій Ангеліна, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Сємілєтова А.В.
Секція біотехнологій
І місце
Липовенко Вікторія, 11 кл. НВК №36, наукові керівники Гармаш С.М., Войченко К.І.
Секція психології
І місце
Подольська Аліна, 11 кл. НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
ІІ місце
Паронік Олена, 11 кл. НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
ІІІ місце
МіхноДар'я, 11кл.НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
Секція історії
І місце
Іщенко Артем, 11кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
ІІ місце
  • Ольман Яна, 10 кл. колегіум №16 , науковий керівник Кисельова О.М.
  • Хомаха Ілля, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Письменна С.Ю.
Секція історичного краєзнавства
І місце
Бичкова Ксенія, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
ІІ місце
Іванченко Тетяна, 9 кл. гімназія №39, науковий керівник Гурська В.М.
ІІІ місце
Циганок Анастасія, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Козорог О.Г.
Секція етнології
І місце
Старинець Катерина, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
Секція соціології
І місце
Прокопенко Артем, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Познанська К.В.
Секція економіки і географії
І місце
  • Харченко Олександра, 11 кл.СЗШ №35, науковий керівник Саєнко С.М.
  • Руденко Олександр, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Бурковська Н.В.
  • Овчаренко Роман, 11 кл.
ІІ місце
  • Ткачук Дмитро, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник №1 Клочко Н.В.
  • Бочаєва Ганна, 10 кл. СЗШ №9, науковий керівник Коваленко Л.І.
ІІІ місце
  • Москалюк Ольга, 10 кл. СЗШ №5, науковий керівник Беган О.Г.
  • Погорєла Владислава, 10 кл.
  • Бардон Лілія, 10 кл.
  • Удовиченко Георгій, 10 кл тех..ліцей №1, науковий керівник Клочко Н.В.
Секція української мови
І місце
Пуня Надія, 10 кл. ліцей НІТ №2 , науковий керівник Чопенко Л.А.
ІІ місце
Морозов Кирило, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Комарова О.О.
ІІІ місце
Токарева Кристина, 11 кл. НВК №7, науковий керівник Орел В.В.
Секція української літератури
І місце
Умніхіна Дар'я, 11 кл. тех. ліцей №1, науковий керівник Кураченкова П.А.
ІІІ місце
  • Бабаєва Дар'я, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Глущенко О.В.
  • Гаркавець Тетяна, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Кліміна Н.В.
Секція зарубіжної літератури, літературної творчості
І місце
  • Манко Галина, 10 кл. СЗШ №25, науковий керівник Гринь Г.В.
  • Середа Дар'я 9 кл., ДАЛ№15, науковий керівник Богасевич Є.В.
ІІ місце
  • Пержу Катерина, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кисель Я.А.
  • Гуменчук Валерія,11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кисель Я.А.
  • Умніхіна Дар'я, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Черник І.І.
  • Шевельова Яна,11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Серьогіна Н.М.
Секція англійської мови
І місце
  • Біденко Андрій, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Кирпа А.В.
  • Осипчук Яна, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Кирпа А.В.
  • Проценко Валерія, 10 кл. колегіум №16, науковий керівник Кисельова Т.І.
  • Терещенко Олександра, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Ковалець Т.О.
  • Пономаренко Юлія, 11 кл. гімназія №39 , науковий керівник Долгополова В.З.
ІІ місце
  • Макаренко Євгенія, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Івашина В.Ю.
  • Король Дар'я, 9 кл. гімназія №39, науковий керівник Приходько С.Ю.
  • Ісаченко Владислав, 11 кл. НВК№ 36, науковий керівник Сігалова І.А.
ІІІ місце
Партес Юлія, 9 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Косенко Л.Ф.
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 794 | Додав: uondmr | Дата: 27.02.2011 | Коментарі (0)

« 1 2