Головна » 2013 » Декабрь » 4 » ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
15:00
ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
01 грудня 2013 в комунальному закладі «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - гімназія №11 м.Дніпродзержинська» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови (французької та німецької). Для участі в олімпіаді запрошувались всі бажаючі учні. В олімпіаді з німецької мови прийняли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів, в яких вона викладається (СЗШ №10, 18, 21, 29, 30, 40, гімназій №11, 39, НВК «Гармонія»). Рішенням журі визначені результати. 

Найчисленнішими були команди від гімназії №11, колегіуму №16 та НВК «Гармонія». Всього брали участь 32 учні. Рішенням журі визначені переможці з німецької мови:

8 клас
І місце -  Нікітіна Г. - колегіум №16;
ІІ місце  - Дікова Д. - колегіум №16;
ІІІ місце – Грек У. - колегіум №16

9 клас
І місце – Картузова М. – СЗШ №21;
ІІ місце – Яценко Є  - СЗШ №10;
ІІІ місце – Понедільченко О. -  гімназія №11

10 клас
І місце – Сергєєва Д. – колегіум №16;
ІІ місце – Ревенко І. – гімназія №39;
ІІІ місце – Льога М. - гімназія №39;

11 клас
І місце – Щеглова М. – гімназія №11;
ІІ місце – Макієвська Ж. – колегіум №16;
ІІІ місце – Опаренко В. – колегіум №16

Учні Сергєєва Д., Ревенко І., Щеглова М., Макієвська Ж., Картузова М. будуть представляти наше місто на ІІІ (обласному) етапі в м.Дніпропетровську. 

В олімпіаді з французької мови взяли участь 25 учнів з НВК №3, СЗШ №4, 19, 29, 30, 32, 44, гімназії №11, колегіуму №16. Переможцями стали:

8 клас
І місце – Плешенець Є. – гімназія №11;
ІІ місце  - Бєлоус Л. – колегіум №16;
ІІІ місце – Пилипюк А. – колегіум №16

9 клас
І місце – Пташинська А. – гімназія №11;
ІІ місце – Нежумиря О. – гімназія №11;
ІІІ місце – Кірнос А. – гімназія №11

10 клас
І місце – Калашнік Я . – гімназія №11;
ІІ місце – Домбрян Д. – колегіум №16;
ІІІ місце – Скиба С. – СЗШ №19

11 клас
І місце  - Гейко М. – колегіум №16;
ІІ місце – Єна С. – гімназія №11;
ІІІ місце  - Соболь К – СЗШ №19  

До складу команди від нашого міста на ІІІ (обласний) етап увійшли: Пташинська А., Нежумиря О., Калашнік Я., Домбрян Д., Гейко М., Єна С.

Вітаємо всіх переможців і бажаємо їм подальших успіхів! 
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 434 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar