Головна » 2016 » Ноябрь » 10

     08 листопада 2016 року у центральному залі ДЮСШ в м. Павлоград проходили змагання обласного етапу шкільної Олімпіади з танцювальної аеробіки. В змаганнях  взяли участь   найсильніші команди Придніпров’я:  Кривого Рогу, Широківського і Межівського районів, м. Павлоград і та         м. Кам’янське.  Чемпіонами області стали команда з аеробіки НВК № 26       м. Кам’янського.  Вони продемонстрували високий клас у композиції з танцювальної аеробіки.

 Вітаємо наших переможців!

Бажаємо їм творчих здобутків, успіхів у навчанні та перемог у спорті.

Переглядів: 255 | Додав: pula | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)

          08 листопада 2016 року збірна команда з волейболу КЗ «СЗШ№ 4 ім. А.С.Макаренка» м. Кам’янського взяла участь в 2-му етапі турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup», який відбувся в місті Дніпро на базі СЗШ№ 45. 

       Змагання відбулися при підтримці Міністерства освіти України, департаменту освіти і науки  ОДА. У змаганнях під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) взяли участь збірні шкіл, які здобули перемогу в першому етапі змагань Дніпропетровської області. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та департамент освіти і науки ОДА реалізують спільний проект «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції переселенців у Східній Україні». 

  До ІІ етапу змагань увійшли  команди міст та районів Дніпропетровської області. Команда КЗ «СЗШ № 4ім. А.С.Макаренка» м. Кам’янського посіли четверте  місце серед 8 найкращих команд області. 

    Усі команди отримали подарунки від організаторів: дипломи за участь в змаганнях, набори з рюкзаків, кашкетів, чашок, магнітів, наклейок, бандан і браслетів. А головне всі учасники змагань отримали  масу позитивних емоцій  та досвід в змаганнях обласного рівня. 

 

Переглядів: 239 | Додав: pula | Дата: 10.11.2016 | Коментарі (0)