Головна » 2017 » Февраль » 07

Обласний ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії проведено відповідно до графіку 03 лютого 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”. Журі та оргкомітет забезпечили всі необхідні умови для учасників олімпіади. На високому навчально – методичному рівні  проведені змагання.

Наше місто було представлено командою з 4-х учнів технічного ліцею та  учениці СЗШ №44. Вся команда злагоджено захищала честь своїх шкіл, міста.      

Згідно протоколів засідання журі результати наших учасників такі:

Забора Даніїл, учень 10 класу технічного ліцею,        ІІ місце,

Луценко Ольга, учениця 10 класу технічного ліцею,   ІІІ місце,

Ярмак Роман, учень 9 класу технічного ліцею,           ІІІ місце.

Ярова Ірина, учениця 9 класу СЗШ №44,                   ІІІ місце 

Вітаємо учнів та вчителів з призовими місцями.  

Інформацію підготувала Луніченко Н.В., методист міського методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. 

Переглядів: 347 | Додав: pula | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (1)

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування) відбувався у два тури 04 та 05 лютого 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” та комунального закладу освіти “Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара”. Оргкомітет і журі забезпечили громадське спостереження та на високому навчально – методичному рівні, прозоро та відкрито провели змагання, розмістивши завдання для учнів на сайті з використанням системи автоматичної перевірки Ejudge.

Команда нашого міста з 5-и учнів технічного ліцею, НВО-ліцею НІТ, НВК-гімназії №11 взяла участь у першому турі. До другого туру олімпіади були запрошені лише 3 учні.                        

Згідно протоколів засідання журі результати наших учасників такі:

Кенгерлі Ельмар, учень 11 класу технічного ліцею, ІІІ місце,

Дерець Анна, учениця 10 класу технічного ліцею,   ІІІ місце,

Кемарський Нікіта, учень 10 класу НВО-ліцею НІТ, ІІІ місце.

Вітаємо учнів та вчителів з призовими місцями.

Інформацію підготувала Луніченко Н.В.,методист міського методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. 

Переглядів: 306 | Додав: pula | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)