Шановні батьки!
Пам’ятайте, що літні канікули – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Тим паче, що канікули 2023 року проходять у час дії воєнного стану в Україні! Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до спільних справ, частіше спілкуйтеся. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час. Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду старших у період літнього відпочинку.
Необхідні документи для подання заяви на комплексну оцінку дитини
Оголошення про початок роботи «Інклюзивно-ресурсного центру «Надія» Кам’янської міської ради
Інформація для батьків: БУКЛЕТИ "Я МАЮ ПРАВО!"
Дніпропетровська обласна педагогічна газета "Джерело"-травень 2018 р., 02.07.2018
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ось і добігла кінця перша табірна зміна. Скільки цікавого відбувалося. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії. За цей короткий період, кожна дитина стала для вихователів рідною, в кожну педагоги вклали частинку себе.
З 20 червня на базі навчально-виховних закладів НВОліцей НІТ, СЗШ № 7, 18, 19, 30, 34, 44, НВК № 3, 26, 37 почала функціонувати друга відпочинкова зміна. Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх надій, мрій, сподівань. Робота в таборах спланована з урахуванням потреб дітей у самореалізації: дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.
Думаємо, що спогади про перебування в закладах відпочинку будуть незабутніми, дітям буде про що згадати влітку 2017 року.
********
ЗОЛОТІ ЗАПОВІДІ БАТЬКАМ
Шановні батьки! Давайте вчитися виховувати наших дітей, пізнавати те, чого ми не знаємо, знайомитись з основами педагогіки, психології, права, якщо насправді любимо своїх дітей і бажаємо їм щастя. Ці рекомендації допоможуть вам швидше набути батьківської мудрості.
********
ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ УСПІХ ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї
1.Сприятливий мікроклімат у родині.
2.Спільна діяльність членів сім’ї.
3.Справедливий розподіл обов’язків, взаємодопомога та взаємопідтримка.
4.Спільний життєвий світогляд.
5.Оптимістичні настрої родини.
6.Особистий приклад батьків – головний метод родинного виховання (наслідування досвіду).
7.Шанування членів родини, повага до старших.
8.Бережливе ставлення до природи.
9.Активна участь дітей у сімейному житті.
10.Відсутність насилля в родині.
11.Збереження родинних традицій і звичаїв.
12.Відбір телепередач, інтернет-сайтів.
13.Любов до читання, створення родинної бібліотеки.
Рекомендації батькам учнів середніх класів щодо підготовки домашніх завдань
1. Намагайтеся створити умови, які полегшують навчання дитини:
- побутові ( повноцінне харчування, режим, спокійний сон, затишна атмосфера, зручне місце для занять);
- емоційні ( демонструйте віру в дитину, не втрачайте надії на успіх, виявляйте терпіння, не ображайте в разі невдач);
- культурні (забезпечте дитину довідниками, словниками, посібниками, атласами, книгами зі шкільної програми; разом дивіться навчально-пізнавальні програми, обговорюйте побачене).
2. Слухайте свою дитину: нехай вона читає вголос, переказує те, що треба запам’ятати, перевіряйте знання за питаннями в підручнику.
3. Регулярно ознайомлюйтеся з розкладом уроків, факультативів, гуртків, додаткових занять для контролю й надання можливої допомоги.
4. Діліться з дітьми знаннями з галузі, в якій маєте успіх.
5. Пам’ятайте, що в центрі уваги батьків повинна бути не оцінка, а знання, навіть якщо ними не можна скористатися сьогодні. Тому думайте про майбутнє й пояснюйте дітям, де й коли ці знання стануть у пригоді.
6. Не залишайте без уваги вільний час дитини. Не порівнюйте її успіхи з успіхами інших.
7. Пам’ятайте, що,за науково обгрунтованими нормами, над виконанням усіх домашніх завдань учні 5-6 класів повинні працювати до 2,5 годин, 7-8 класів – до 3 годин, 8-9 класів – до 4 годин.
8. Створюйте традиції й ритуали родини, які стимулюватимуть навчальну активність дітей. Використовуйте позитивний досвід ваших батьків і знайомих.