Головна » Статті » Вакансії » Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ!

Керуючись Законом України «Про культуру» зі змінами, внесеними згідно із Законом №955-VІІІ від 28.01.2016 року, відповідно
до розпорядження міського голови «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного добору керівника комунального закладу (підприємства) культури  Кам'янської міської ради» від 31.01.2017 №40-р департамент з гуманітарних питань міської ради оголошує
конкурс
на посаду:

- директора комунального підприємства Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал МИР»;

- адреса підприємства: проспект Перемоги., 35,  м.Кам’янське

Документи для участі в конкурсі приймаються з 05.10.2017 по 03.11.2017.

I. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документу, що посвідчує особу,
  • копії документів про освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • проект програми розвитку підприємства на 1 і 5 років.

Зазначені документи у встановлений строк надсилаються на поштову адресу: 51931, м.Кам’янське, майдан Петра Калнишевського, 2, Кам’янська міська рада, каб. 124, 125, відділ культури департаменту з гуманітарних питань, або електронну скриньку miskrada@dndz.gov.ua Контактний телефон відповідальної особи за прийом документів – (05692) 3 81 44

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

ІІ. Вимоги до кандидата на посаду керівника закладу культури:

Керівником комунального підприємства культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури та досвід роботи на керівних посадах не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівника органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним підприємтсвом.

ІІІ. Дата початку формування конкурсної комісії  з 09.10.2017.

Персональний склад конкурсної комісії буде сформовано протягом 30 днів після оголошення конкурсу.

Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії визначаються ст. 21-3 Закону України «Про культуру» та п. 4 Положення про порядок проведення конкурсного добору керівника комунального закладу (підприємства) культури Кам’янської міської ради.

ІV. Умови та строки проведення конкурсу:

Конкурсний добір проводиться публічно.

Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксація всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі орган управління оприлюднює подані  кандидатами документи на на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту  органу управління miskrada@dndz.gov.ua, які передаються конкурсній комісії.

На першому засіданні, яке буде проведено через 10 днів після закінчення строку приймання документів,  конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального підприємства, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради та в інший спосіб. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

У разі відхилення конкурсною комісією всіх кандидатів конкурсна комісія проводить повторний конкурс.

На засіданні мають право бути присутніми представники ЗМІ
та громадськості.

V. Призначення керівника:

Міський голова призначає переможця конкурсу керівником комунального підприємства культури не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. Підставою для прийняття рішення про призначення керівника комунального підприємства культури є рішення конкурсної комісії та підписання контракту. Істотні умови контракту публікуються на офіційному веб-сайті Кам’янської міської ради не пізніше наступного дня після його підписання.

Категорія: Вакансії | Додав: pula (06.10.2017)
Переглядів: 390 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar