Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІДКРИТТЯ КДДЗ №1
У рамках реконструкції будівлі встановлено нові системи водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання. Проведені оздоблювальні роботи стін із використанням сучасних матеріалів. утеплення фасаду будівлі, заміна металопластикових вікон, заміна пожежної сигналізації. Придбані нові меблі та обладнання. 

В закладі, розрахованому за проектом на 18 груп, працювало 12.  Додаткове відкрито 4 групи на 100 місць, це дозволило повністю вирішити питання забезпечення місцями дітей першого мікрорайону Лівобережжя. Заклад реорганізовано у Центр розвитку дитини, малюки  отримали нові можливості для якісної дошкільної освіти. В навчальному процесі активно використовуються парціальні та авторські програми, які є додатком до чинних базових, проводяться заняття з Петриківського розпису, хореографії, образотворчого мистецтва. Нові сучасні групи відкриті як спеціальні для дітей з особливими потребами (вадами мови та порушенням психічного розвитку). Оформлені кабінети для занять з корекційними педагогами із сучасним діагностичними та ігровим матеріалами.
    

В урочистостях з нагоди відкриття прийняв участь єкс-губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул, який подарував Центру комп’ютерну та мультимедійну техніку, що дозволить застосовувати новітні ІТ-технології у навчанні дітей та корекції їх мовлення.

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (14.01.2013)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar