Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

"ХАЙ ДУШІ ЛЮБОВІ НЕ БРАКУЄ"
В Дніпродзержинському музично-драматичному театрі ім.Л.Українки зібралися представники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, освітяни, підприємці, меценати, спонсори, громадськість. Перший заступник міського голови Гузенко Костянтин Олександрович подякував присутніх за відданість освіті і розуміння її нагальних проблем. 

     

Міська влада працює над вирішенням ключових проблем збільшення відсотку охоплення дітей міста дошкільною освітою, створення умов для впровадження її різних форм,  відновлення діяльності дошкільних навчальних закладів. На жаль, сьогодні ми не можемо задовольнити потреби всіх батьків у своєчасному надані місць їх дітям. Тому в місті розроблена та виконується Програма розвитку дошкільної освіти м.Дніпродзержинська на 2011 –  2014 роки. 

У 2012 році проводиться підготовча робота по відкриттю 10 груп у функціонуючих закладах та створенню навчально-виховних комплексів,  утворено комунальний заклад «Спеціальний дошкільний навчальний заклад №40 «Вогник» по Більшовитському провулку. Дитячі садки повертаються дітям: прийнято рішення міської ради про утворення санаторного дошкільного закладу №43 «Зоренька» по вулиці Кіма, 28 на 160 місць, заплановані певні кошти з міського бюджету, але їх недостатньо, потрібна допомога громади та батьків. 

У 2010 році в місті була вперше проведена благодійна акція «Хай душі любові не бракує», отримано понад 70 тисяч гривен і у грудні було відкрито дошкільний заклад №15 по вулиці Короленківській, який сьогодні відвідують 118 дітей. І на цьому святі люди небайдужі, які прислухалися до свого серця, поклику душі та надали суттєву допомогу. Кошти від цієї акції будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання для лікування  дітей санаторному дошкільному навчальному закладу №43.

В дошкіллі працюють віддані педагоги, які постійно перебувають у процесі особистісного і фахового зростання, у пошуку шляхів, як наповнити життя дітей радістю пізнання, спілкування, як зробити проживання кожного дня змістовним й емоційним. 

На міжнародних виставках в м.Києві представлені досвіди роботи дошкільних навчальних закладів №3, 10, 24, 34, 35, центру розвитку дитини №31 «Барвінок», навчально-виховних комплексів №5, 25. На Всеукраїнському екологічному форумі та у міжнародній виставці «Довкілля 2012» у квітні звітували про роботу з екологічної освіти малюків дошкільні заклади №21, 30, 37. Дошкільні відділення навчально-виховних комплексів №2, №36, навчально-виховний комплекс №25 «Волошка» нагороджені  срібними медалями Міжнародних виставок за інноватику в дошкільній освіті. 

У 2011 році 8 закладів стали переможцями та призерами у Всеукраїнському конкурсі «Мій улюблений дитячий садок». У 2012 році до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Наш дошкільний навчальний заклад найкращий» вийшли 13, матеріали їх діяльності розміщені на сайті «Інтернет-порталу   рейтингу  освітніх   закладів  України». 

Найкращі керівники, педагоги та колективи були відзначені нагородами та цінними подарунками.

             Присутні в залі отримали задоволення від концерту, який було підготовлено дитячими колективами міста. Щирість дітей, їх відповідальність та майстерність нікого не залишили байдужими. Спільними зусиллями, витримкою, стійкістю і вірністю обраному шляху освітяни-дошкільники спільно з громадою міста  Дніпродзержинська обов’язково вирішать важливі проблеми дошкільної освіти. 
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (01.06.2012)
Переглядів: 724 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar