Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ПРО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Слухачі курсів опрацювали теоретичні питання сучасної дошкільної педагогіки та психології; ознайомились із реаліями, тенденціями та перспективами розвитку дошкільної освіти в Україні, в нашому місті;  сформували сучасні погляди на особливості підготовки, організації та проведення освітньо-виховного процесу в ДНЗ за вимогами нової редакції програми «Я у світі». 

Практичну частину навчання змістовно забезпечили колективи ДНЗ №№14, 16, 18, 23, 27, 28, 37, дошкільні відділення НВК №№13, 36. 

За результатами навчання педагоги підкреслили якість, практичне значення та актуальність  навчання в  наступних  закладах:
- колективі ДНЗ №27 (завідуюча Мартинюк Н.В.) з питань використання мнемотехнік в мовленнєвому розвитку дошкільників;
- колективі  ДНЗ №37 (завідуюча Повшенко Н.І.) з питань екологічної освіти малят в умовах індустріального міста;
- в дошкільному відділені НВК №13 (кер. Тютюнник В.В.), де ознайомились з сучасними підходами до ознайомлення дошкільників з найближчим оточенням;
- в дошкільному  відділені №2  НВК №36, яке  презентувало досвід реалізації завдань логіко-математичного розвитку дошкільників.

  

По закінченню  навчання вихователі висловили велику подяку адміністрації ДОІППО, управлінню освіти і науки Дніпродзержинської міської ради за можливість підвищувати професійний рівень  на базі міста.  
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (05.12.2012)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar