Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ
Зокрема в СДНЗ №32 (заклад для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату) на свято «День Доброти» завітав депутат міської ради Селищев В.М. 

Гостями музичної розваги «Наповніть серце добротою» в СДНЗ №40 (заклад для дітей з порушеннями зору) були депутати міської ради Морохов Г.О. та Туробойський І.Т., які завітали до закладу із подарунками.

Вихованці СДНЗ №12 (заклад для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) підготували дитячу оперу «Дружні каченята». Гостями закладу були в.о. голови Баглійської районної  ради Рєзніченко В.В. та директор УТОГ Субота В.В.

В ДНЗ №27 (заклад із групами для дітей з порушеннями мовлення та психологічного розвитку) відбулася музична розвага «Добро творить дива», на якому була присутня депутат Дніпровської районної ради Іванова С.О.

СДНЗ №34 (заклад для дітей з порушеннями психологічного розвитку) відвідала депутат Дніпровської районної ради Кардашова І.В.

В СНВК №5 (заклад для дітей з порушеннями мовлення) на розвагу «Людина починається з добра» завітала Аліпова С.В., спеціаліст служби по роботі з сім’єю і молоддю.

  

Всі запрошені гості завітали в навчальні заклади із подарунками.

В НВК «Гармонія» (заклад з спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку) проведена низка заходів: персональна виставку творчих робіт дітей з особливими потребами «Повірте в нас», конкурсно-ігрова програма «Простягни руку дружби», єдиний урок доброти «Можливості обмежені – здібності безмежні».

На базі Будинку дитячої творчості та юнацтва проведений міський фестиваль талантів «Повір у себе» для дітей-інвалідів та підлітків з вадами здоров’я.  
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (07.12.2012)
Переглядів: 506 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar