Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2013"
На виставці було представлено 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур з 27 регіонів України, а також учасників з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Колективами дошкільних навчальних закладів №3, 24 «Казка», 37, СНВК №5 «Дніпряночка», НВК №36 були підготовлені актуальні матеріали, які заслуговують на довіру і повагу, адже дають відповідь на нагальні запитання освітян. Керівники цих закладів Швайгерт Наталія Іванівна, Сахно Світилана Сергіївна, Полторакіна Ніна Юріївана, заступник директора з дошкільної освіти НВК №36 Сокольцова Наталія Сергіївна прийняли участь у семінарах, круглих столах, майстер-класах, де презентувалися сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, здійснювався обмін досвідом між фахівцями освітньої галузі різних країн. 

  

Є частинка праці освітян-дошкільників і у золотій медалі, якою було нагороджено методичний кабінет управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради  номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти». Сподіваємося, що участь дошкільників у виставках такого рівня стане поштовхом до народження нових ідей і разом ми прямуватимемо  й надалі до нових вершин, нових перемог.
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (18.03.2013)
Переглядів: 545 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar