Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ-ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ ДИТИНИ №31 «БАРВІНОК»

    Метою  свята «Українська мова – наш скарб!» в ДНЗ-ЦРД №31«Барвінок» (зав. Дарадан Т.М.) було: донести до дітей красу і багатство української мови, збагатити знання про українських поетів та письменників, їх твори; виховання  любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. На свято завітала депутат Дніпровської обласної ради Плахотнік Олена Олександрівна, яка надає суттєву благодійну  допомогу закладу  для покращення матеріальної бази. Також активними учасниками стали запрошені батьки та колеги із закладів дошкільної освіти міста - керівники гуртків з народознавства.  Для них колектив закладу разом з вихованцями – «барвінчатами» приготували святковий концерт «Бринить, співає наша мова…».  В теплій дружній атмосфері гості співали українські пісні, колискові; згадували  українські казки; грали у народні ігри. Це свято згуртувало присутніх дорослих на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду, а дітям дало можливість пізнати свою рідну мову та бажанням до спілкування нею. 

Тож давайте оберігати, плекати та звеличувати українську мову. Адже як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (14.11.2016)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar