Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ДЕНЬ ДОБРА
У святі прийняли участь представники 7 державної пожежно-рятувальної частини першого пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Максименко Роман Володимирович, заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Дніпродзержинського міського управління надзвичайних ситуацій, Маренич Олександр Миколайович, головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Дніпродзержинського міського управління надзвичайних ситуацій, Красовський Станіслав Анатолійович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Дніпродзержинського міського управління надзвичайних ситуацій. Діти радісно зустрічали гостей, які в свою чергу порадували вихованців закладу подарунками та запросили їх на екскурсію до своєї пожежної частини. 

Спільними зусиллями батьків, педагогів та небайдужих в СДНЗ №40 була проведена благодійна акція в рамках відзначення Дня інвалідів. Зібрані дитячі речі, канцелярські приладдя, іграшки, солодощі будуть передані дітям-сиротам в міську дитячу лікарню.

  

4 грудня 2013 відбулася захоплююча екскурсія дошкільників СДНЗ №40 до 7 державної пожежно-рятувальної частини першого пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій. Пожежники познайомили дітей з технічним обладнанням машин, розповіли про особливості своєї роботи. Діти мали можливість посидіти в справжній пожежній машині, розглянути спецодяг та відчути себе пожежниками-рятівниками. 

   

Вихованці нашого закладу з радістю поділилися своїми враженнями про побачене з представниками міського телебачення. Зустріч залишила теплі спогади про свято та сподівання на подальшу співпрацю.  


Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (05.12.2013)
Переглядів: 505 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar