Головна » Статті » Вакансії » Вакансії

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посади педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я» Кам’янської міської ради, на виконання п. 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від12.07.2017 №545, «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центу та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центу», затвердженого рішенням міської ради від 02.11.2018 №1235-29/VII (далі – Порядку), департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (далі – орган управління) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я» Кам’янської міської ради.

Підстава проведення конкурсу – наказ департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 24.09.2019 №296аг «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів».

Найменування комунального закладу: «Інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я» Кам’янської міської ради (далі – ІРЦ «Сузір’я»).

Місце знаходження закладу: проспект Івана Франка, 28,  м.Кам’янське, Дніпропетровська область, 51937.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 0 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Статут комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Сузір’я» Кам’янської міської ради затверджено рішенням Кам’янської міської ради від 17.11.2017 №904-20/VІІ.

Найменування посад педагогічних працівників: вчитель-дефектолог.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади педагогічних працівників: вища педагогічна (психологічна/медична) освіта ступеня магістра та стаж роботи за фахом три роки.

Умови оплати праці у 2019 році:

 • посадовий оклад – від 3 784,00 до 4 649, 00 грн.
 • надбавка за вислугу років      від 10 до 30 відсотків посадового окладу;
 • надбавка за престижність      від 5 до 20 відсотків посадового окладу;
 • доплата за роботу у спецгрупах – 20 відсотків посадового окладу;
 • доплата за звання                  від 10 до 15 відсотків посадового окладу.

Перелік документів для педагогічних працівників, які необхідно подати для участі у конкурсі, та строк їх подання:

 • копія паспорта громадянина України;
 • письмова заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 до Порядку;
 • резюме в довільній формі;
 • копія трудової книжки;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені у оголошенні про проведення конкурсу, стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата прийняття документів – з 24 вересня по 24 жовтня 2019 року включно. По закінченню 30-денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 51931, м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.10.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (0569) 554081; gorono2014@ukr.net.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

 • неподання ним необхідних документів;
 • його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;
 • наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
 • наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Місце, дата етапів проведення конкурсу:

1 етап: попереднє засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться 25 жовтня 2019 року о 10.00. в приміщенні департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою: м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.13.

2 етап відбудеться 4 листопада 2019 року о 13.00 в приміщенні департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою: м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.13.

2.1. Конкурсний відбір педагогічних працівників: складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу.

Порядок формування конкурсної комісії.

Для проведення конкурсу наказом органу управління не пізніше ніж через 15 днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу утворюється конкурсна комісія (постійно діюча або для проведення окремого конкурсу), визначається секретар конкурсної комісії з правом дорадчого голосу. Голова конкурсної комісії обирається на першому засіданні з числа членів конкурсної комісії шляхом відкритого голосування. Зміни до складу конкурсної комісії (за потреби)вносяться рішенням органу управління.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління протягом 10 днів з моменту оприлюднення оголошення.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять:

- представники органу управління;

- делеговані представники трудового колективу ІРЦ «Сузір’я»,  обрані на загальних зборах трудового колективу;

- делеговані представники громадських об’єднань, установчими документами яких передбачена діяльність у сфері освіти та/або соціального захисту осіб з особливими освітніми потребами,  по одній особі від кожного громадського об’єднання, але не менше/більше третини складу конкурсної комісії. У разі, якщо кількість претендентів від громадських об’єднань становить більше третини складу конкурсної комісії, члени комісії від громадських об’єднань добираються шляхом відкритого жеребкування.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

 • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
 • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
 • наявність конфлікту інтересів.

Детально з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру можна ознайомитися на офіційному веб-сайті департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради uondmr.at.ua.

Категорія: Вакансії | Додав: pula (23.09.2019)
Переглядів: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar