Головна » Статті » Вакансії » Вакансії

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посади педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» Кам’янської міської ради, на виконання п. 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від12.07.2017 №545, «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центу та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центу», затвердженого рішенням міської ради від 02.11.2018 №1235-29/VII (далі – Порядку), департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (далі – орган управління) продовжує термін проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» Кам’янської міської ради.

Підстава проведення конкурсу – наказ департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 04.05.2020 №73-аг Про проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» КМР та КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» КМР

Найменування  комунального закладу: «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» Кам’янської міської ради (далі – ІРЦ «Світ дитинства»).

Місце знаходження закладу: вулиця Дунайська, 35 м.Кам’янське, Дніпропетровська область, 51906.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 0 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Статут комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Світ дитинства» Кам’янської міської ради затверджено рішенням Кам’янської міської ради від 25.04. 2019 №1412-32/VІІ.

Найменування посад педагогічних працівників:

Практичний психолог – 1 штатна одиниця;

Вчитель-дефектолог – 1 штатна одиниця;

Вчитель-логопед – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: вища педагогічна (психологічна/медична) освіта ступеня магістра та стаж роботи  за фахом три роки.

Умови оплати праці у 2020 році:

 • посадовий оклад                                – від 4141,00 грн. до 4456,00 грн
 • надбавка за вислугу років      – від 10 до 30 відсотків посадового окладу;
 • надбавка за престижність      – від 5 до 20 відсотків посадового окладу;
 • доплата за  роботу у спецгрупах – 20 відсотків посадового окладу;
 • доплата за звання                   – від 10 до 15 відсотків посадового окладу.

 

Перелік документів для педагогічних працівників,  які необхідно подати  для участі у конкурсі,  та строк їх подання:

 • копія паспорта громадянина України;
 • письмова заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 до Порядку;
 • резюме в довільній формі;
 • копія трудової книжки;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;

Особа, яка  бажає взяти участь у конкурсі, має  право додати до заяви про участь у конкурсі  інші документи, непередбачені у оголошенні про проведення конкурсу, стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата прийняття документів – з 06 травня по 5 червня 2020 року включно. По закінченню 30-денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 51931, м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.10.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (0569) 554081; gorono2014@ukr.net.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

 • неподання ним необхідних документів;
 • його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;
 • наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
 • наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Місце, дата етапів проведення конкурсу:

1 етап: попереднє засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться  9 червня 2020 року о 13.00. в приміщенні департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою: м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.13.

2 етап відбудеться 19 червня 2020  року о 13.00 в приміщенні департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою: м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.13.

Конкурсний відбір педагогічних працівників: складання кваліфікаційного іспиту  та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу.

Склад конкурсної комісії визначено наказом департаменту з гуманітарних питань від 04.10.2019 №313-аг «Про створення конкурсних комісій, щодо проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів».

Детально з Порядком проведення конкурсу  на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру можна ознайомитися на офіційному веб-сайті департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради uondmr.at.ua.

Категорія: Вакансії | Додав: pula (23.09.2019)
Переглядів: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar