Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ЗВЕРНЕННЯ ПРАВЛІННЯ ВГО "АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ"
Дорослі часом дуже емоційно обговорюють події, які відбуваються в країні, та свої очікування в присутності дітей, не усвідомлюючи, до яких психологічних травм це може призвести. Діти мало що зрозуміють з коментарів дорослих, але перебуваючи в тісній емоційній залежності від них, болісно сприймають їхні переживання. Тож тривожність і страх майбутнього можуть оселитися у дитячих душах надовго, витіснивши веселощі і радість.

Кожен з нас має право на власну думку і на власні політичні погляди. І кожен матиме змогу висловити свою позицію на президентських виборах. Проте головна місія в житті кожного з нас — людей небайдужих, відданих дошкільній справі — забезпечити повноцінне зростання дітей, оберігати їх від усього, що може зашкодити їхньому як фізичному, так і психічному здоров’ю. Ми відкрито спілкуємося з колегами з усіх регіонів України і не маємо при цьому жодних проблем чи протиріч. Ми завжди готові прийти одне одному на допомогу. Ми єдині у своїх думках і діях, цінуємо людяність, чесність, відвертість. І ми патріоти своєї країни, бажаємо зберегти її єдиною і мирною для наших дітей.

На нашу думку, кожен у нашій країні має чесно й добросовісно виконувати свої обов’язки, а головне — зважено ставитися до прийняття рішень. Ми не повинні перекладати власні проблеми на дітей.

Сьогодні за вікнами весна. І нехай вона щойно почалася, і ще немає навколо буяння квітів, але вона прийшла, відкрила двері у наші оселі і овіяла новим подихом наші будні. Тож давайте всі разом прагнути до того, щоб дитяче життя наповнювалося найяскравішими кольорами, щоб діти мали змогу бачити найцікавіші сни, вірили й були впевненими у кожному наступному завтра. Адже наше майбутнє у їхніх маленьких рученятках, наш всесвіт — у тисячах звернених на нас дитячих очей. Будьмо прикладом толерантності, взаємоповаги та доброзичливості для наших дітей.

Голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» 
Н.В.Омельяненко

Голова місцевого осередку у Дніпропетровській області
Ю.П.Попова 
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (11.03.2014)
Переглядів: 461 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar