Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ КОМУНАЛЬНоОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №38«ПІЗНАЙКО»

Подякою міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у результативність навчально-виховного процесу, а також з нагоди 50-річчя від дня заснування нагороджено колектив ДНЗ №38 «Пізнайко», Почесними грамотами виконавчого комітету та подячними листами міського  голови – кращі педагоги та обслуговуючий персонал, ветерани: Снітько Людмила Андріївна, практичний психолог; Резнік Надія Зіновіївна, завідуюча господарством;  Шутєєва Алла Савеліївна, машиніст з ремонту та прання білизни; Сідельникова Наталія Миколаївна, кухар; Сінчук Інна Володимирівна, помічник вихователя.

      Голова батьківського комітету Лаптєва Інна Юріївна висловила щирі слова вдячності за тепло турботливих рук, за жертовність, наполегливість, самовіддану працю, за любов і милосердя до дітей.

      Запрошені побажали закладу процвітання, а працівникам гарного настрою, успіхів у виховній діяльності, щастя та добра.

За теплі слова і гарні подарунки, як звіт про свої надбання та досягнення, педагогічний колектив разом з вихованцями віддячив присутнім захоплюючою концертною програмою. Атмосфера родинного, ювілейного дійства  зворушила всіх бо,  чи можна бути байдужим, коли   душа  від  спогадів, від радості за дітей  співає? Святково прибрана музична зала, літери «П», «І», «З», «Н», «А», «Й», «К», «А» супроводжували виступи дітей та педагогів, які склалися в назву закладу і надали  особливого, незабутнього колориту цієї зустрічі. Тож хай  і в подальші роки квітне   «Пізнайко», хай  з’являються нові ідеї, цікаві традиції, а маленькі кам'янчани і через десятиліття пам’ятатимуть і пишатимуться своєю домівкою.

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (01.11.2016)
Переглядів: 231 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar