Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-НАРАДА

У заході взяли участь 58 спеціалістів з 19 областей України, які  відповідають  за організацію фізичного виховання в навчальних закладах.  Організатори семінар-наради ‑ Комітет з фізичного виховання та спорту  МОН України і Департаменти загальної середньої та дошкільної освіти і професійної освіти МОН України.

Учасники отримали інформацію про співпрацю всіх відповідних структур області щодо організації фізичного виховання та спорту в навчальних закладах, побували на спортивних базах м. Дніпра та обговорити шляхи покращення здоров’я, фізичного розвитку дітей та учнівської молоді.

 У своєму виступі завідувач Журавель Ірина Ониківна зазначила «Здоров’я – найбільша цінність не лише окремої людини, а й всього суспільства. І ми, дорослі, зобов’язані виховувати справжнього громадянина. Тому робимо акцент на таких важливих аспектах, як розвиток фізичних якостей дитини, формування її світогляду, гармонійного розвитку душі і тіла малюків». Вона ознайомила колег із досвідом закладів міста Кам’янського по запровадженню оздоровчої рухової активності: підвищення рівня заохочення і залучення дітей та їх батьків до активного руху, впровадження ефективних механізмів профілактики хронічних неінфекційних захворювань, збільшення обсягу та інтенсивності рухових дій,  задля привернення дітей до спеціально організованої рухової діяльності, формування культури здоров'я шляхом залучення до здорового способу життя. В презентації були представлені фізкультурно-оздоровчі заходи та форми роботи, які проводяться у СДНЗ-ЦРД №32 «Дельфін»

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (31.10.2016)
Переглядів: 239 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar