Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІЗИТ КЕРІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО ПЕТРИКІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №1 "СОНЕЧКО"
Завідуюча дошкільним закладом Кравець Галина Іванівна, педагоги та вихованці з гордістю розповіли про колоритний петриківський розпис, про те, що є продовжувачами народних традицій, які прославляють Україну в усьому світі. Справа майстрів Петриківки має своє втілення в образотворчій діяльності маленьких вихованців. З дітьми працюють кваліфіковані спеціалісти - майстри творчої справи, яка передається від діда до онука і має своє індивідуальне родинне надбання у відтворенні навколишнього світу особливими методами і прийомами художньої виразності. Українська пісня в процесі засвоєння дітьми елементів розпису, за словами вихователя-методиста Гордієвої Ірини Іванівни, є невід’ємною складовою гармонійного поєднання душевного стану, мелодії українського слова та доброзичливості наставників. 

Щоб навчання було результативним, сприйняття захоплюючим, а традиції відродженими і шанованими, колектив педагогів дитячого закладу за сприяння ДОІППО працює над створенням програми і методичних посібників з навчання дітей раннього та дошкільного віку майстерності петриківського розпису.

Затишок та душевність в оздоблення дошкільної установи в стилі петриківського розпису визначає індивідуальність закладу. Майстер-клас, проведений спеціалістами, дав можливість гостям поринути в неповторний колорит барв і відтінків, композицій і методів художньої виразності. Колективна творчість забезпечила гармонію і єдність в прагненні самовираження та усвідомлення причетності до високого мистецтва. 

Не високоросла, з рясними ягідками влітку, а навесні з пишним цвітом вишня, біла розмальована квітками і казковими птахами хата, петриківська джерельна вода, дівоча врода і козацька вдача змальовані художниками, приваблюють увагу відвідувачів музею. Знайомство з роботою творчих майстерень викликає почуття гордості за українську землю, талановитих людей Петриківки, які зберегли і продовжують справу пращурів, знають свою історію, пишаються своїм минулим, живуть сьогоденням, мріють про майбутнє, відображаючи в картинах, дитячих іграшках, предметах побуту, символах державності неповторну індивідуальність петриківського розпису. 
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (03.06.2013)
Переглядів: 803 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar