Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

До мальовничого куточка селища Карнаухівка з подарунками завітали поважні гості: Павлюк Сергій Михайлович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Баштаненко Ольга Миколаївна, начальник управління освіти і науки, Дементьєв Дмитро Віталійович, депутат міської ради, керівництво ТОВ НВО "Промсервіс". Їх гостино зустрічали Фріске Тетяна Василівна, голова Карнаухівської селищної ради, Папаїка Галина Романівна, завідуюча ДНЗ №42, колектив, батьки та найголовніші господарі - діти. Гостей вразило відданість працівників справі, якою вони займаються. Адже у кожній групі одразу впадає в око творчість і натхнення працівників, їхнє уміння створювати затишок та власний дизайн.


Заклад №42 має назву "ВЕРБИЧКА", відкритий у 1962 року на дві групи, у 1977  році була добудована  нової  будівля - на даний час  типове приміщення розраховане на 6  груп, але приміщення 2 груп потребує капітального ремонту та реконструкції. Ці роботи планується провести до 2015 року, виготовлено проектна документація (її вартість 153 тис.грн.).

Сьогодні тут утримується 128 дітей, працюють 11 педагогів. Неповторний, особливий концерт підготували діти та педагоги, з притаманною лише для цього закладу атмосферою щирості та дружби. 

Зичимо колективу творчого натхнення, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай і подальший шлях буде щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, наступні роки принесуть із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення, нехай у ваших домівках завжди буде затишок, повна чаша щастя і найголовніше здоров'я!    

  


Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (15.01.2013)
Переглядів: 519 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar