Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІТАЄМО ПРИЗЕРА МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ЛЯЛЬОК МІНЧЕНКО Т.Д., ВЧИТЕЛЯ-ДЕФЕКТОЛОГА СДНЗ №35 "ПОПЕЛЮШКА"

На фестивалі відбулася презентація книги педагога та народної майстрині А.Ф.Шушкевич «Народна іграшка». Тетяна Дмитрівна мала можливість не тільки придбати цю чудову книгу, але й поспілкуватись особисто з автором, обмінятись думками, ідеями, планами, налагодити зв’язки для подальшого спілкування.

  

В рамках фестивалю відбувся всеукраїнський конкурс на кращу народну іграшку, в якому Мінченко Т.Д. отримала ІІ місце в номінації «Ляльки за творами  Т.Г.Шевченка». Авторські ляльки «Шевченкова калинонька» та «Тополі сестри-чарівниці» стали експонатами Тернопільського національного музею ляльки.

   

Майстриня також прийняла участь в роботі клубу для матусь в день Лелеки (20.03.2014 р.) та надала інтерв'ю тернопільському телебаченню (22.03.2014 р.  транслювалось в новинах телеканалу «Україна»).

На фестивалі Тетяна Дмитрівна отримала багато позитивних вражень, придбала нових друзів  та однодумців. Фестиваль спонукав до нових цікавих ідей.

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (31.03.2014)
Переглядів: 743 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Witam
Zerknął by ktokolwiek tą stronę i powiedział by coś o jej wyglądzie? https://www.e-galante.pl//tanie-torebki-damskie.html - torebki damskie
avatar