Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІДКРИТТЯ БАСЕЙНУ ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ
За ініціативою завідуючої закладом Дарадан Тетяни Миколаївни та під керівництвом міської влади: міського голови Станіслава Олександровича Сафронова та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергія Михайловича Павлюка у жовтні 2011 року заклад прийняв участь у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. За умовами конкурсу був розроблений і поданий проект «Відновлення водно–оздоровчого комплексу  дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини №31 «Барвінок».           Основна мета проекту полягала у створенні у місті сучасного інноваційно-оздоровчого дошкільного закладу для раннього інтелектуального розвитку дитини на основі  збереження і зміцнення  її здоров'я. За результатами конкурсу в лютому 2012 року заклад став переможцем і отримав гранд в розмірі 280 000 грн. На отримані від організаторів конкурсу  та за підтримки міської ради (з місцевого бюджету виділено на реалізацію проекту  215 000 грн.) Для реалізації проекту був укладений договір з ТОВ «Європа -М», в особі директора Хоренко Максима Олександровича, виконано необхідні ремонтні роботи. 

В результаті втілення проекту в закладі працюють басейн, сауна, кабінет гідромасажу, створені умови для переходу діяльності закладу на якісно новий рівень відповідно до мети особистісного розвитку дитини, збереження і зміцнення її здоров'я. Освітньо-виховний процес набуде випереджаючого, інноваційного, системного, оздоровчого характеру.

Урочистості відбулись за участю начальника управління освіти і науки Баштаненко Ольги Миколаївни, головного спеціаліста управління освіти і науки Попової Юлії Петрівни, голови Дніпровської районної у місті ради Сауся Олександра Васильовича, депутатів міської та районних у місті рад, громадськості, батьків, педагогічних працівників, вихованців закладу. Реалізація даного проекту свідчить про єдність та результативність зусиль органів влади, громадськості, дошкільного закладу та медичних установ у важливій справі  зміцнення та укріплення здоров'я дітей.  
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (20.09.2012)
Переглядів: 633 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar