Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА»

Малюки вступили у лави козаків та дали клятву жити чесно, любити свою рідну землю, материнську мову, з повагою ставитися до історії рідного краю. «Козачата» і «Берегині» співали пісні, розповідали вірші, танцювали, влаштовували цікаві змагання, де кожен показав свою вправність та спритність. І старання малечі були винагородженні бурхливими оплесками присутніх.

На зустріч до майбутніх козачат завітали справжні козаки  з Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке»: отаман куреня служби безпеки, полковник Чуприна Григорій Григорович, кошовий отаман куреня служби безпеки, полковник Ігнатенко Анатолій Іванович, радник голови отамана округа з питань молоді та спорту, майор Микитенко Юрій Олександрович та депутат міської ради Ворожко Сергій Сергійович.

Представники міського козацтва привітали малечу, вручили їм нагрудні знаки та подарунки, побажали бути гідними громадянами своєї держави.

Багато позитивних емоцій та яскравих вражень отримали присутні, спостерігаючи,  як  маленькі діти приймають Посвяту в козачата.

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (26.10.2016)
Переглядів: 239 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar