Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ДНЗ №34 «НЕЗАБУДКА» ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ПРОГРАМИ З ОСНОВ СОЦІАЛЬНОЇ І ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «АФЛАТОТ»

 Педагогів познайомили з навчально-методичною, матеріально- технічною базою для реалізації програми та розвивальним предметно-ігровим середовищем груп,  яке включає в себе  економічну ігротеку, пізнавальну зону та тематичну бібліотеку, а також героєм «Мій Афлатунчик», виготовленим за різними техніками. Представлена виставка ігор, демонстраційного та роздаткового матеріалів економічної спрямо­ваності, методичні рекомендації та практичні напрацювання. Виставка «Наші таланти», підготовлена Колесниковою В.В., керівником гуртка ОТМ, засвідчила про неабиякі таланти та творчий хист працівників закладу.

    Педагогами ДНЗ №34 «Незабудка» розроблено серію  конспектів занять, проведено відкриті покази спеціально організованої діяльності:

  • пізнавального заняття з пріоритетом економічного розвитку «Де живе Товар» Романюк Н.О., вчитель-дефектолог;
  •  заняття з пріоритетом емоційного розвитку «Я багато в чому особливий» Лучкевич О.Г., практичний психолог;
  • ігрового заняття з пріоритетом фінансової освіти «Клуб маленьких підприємців» Лапа І.Р., вихователь;
  • ігрового заняття з пріоритетом соціального розвитку  «Хлопчики й дівчатка  дружні всі малятка» Ткаченко Л.Ю., вихователь.

   В процесі занять, бесід дошкільнятам були надані знання про те,що праця – джерело добробуту кожної сім’ї, що правильно складений бюджет допомагає розподіляти гроші на різні необхідні витрати. Педагоги навчали дітей правильно робити висновок щодо важливості грошових витрат, розуміння того,що  витрати можуть бути як на придбання життєво необхідних  речей або продуктів, так і на те, без чого можна обійтись( коли коштів не вистачає).

   З вихователями проведено інтерактивну ділову гру "Формуван­ня первинного економічного досвіду дитини у різних видах діяльності".

     Завершився захід розважальною програмою «Веселий ярмарок». Кожна група садочка представляла стіл з товарами на продаж: мами, бабусі та працівники закладу виготовили різноманітні солодощі, вироби ручної роботи з жовто-блакитною символікою та до новорічних свят. Знаючи, що зібрані кошти підуть на дитини, яка хворіє, діти та вихователі, які перебували у ролі продавців, завзято рекламували свої саморобні скарби, викладені на імпровізованих прилавках, а відвідувачі охоче скуповували усе, що припало їм до смаку. Тож усі отримали моральне задоволення від того, що зробили добрий, милосердний вчинок

   Досвід роботи ДНЗ №34 «Незабудка» по реалізації Міжнародної програми Соціальної та Фінансової Освіти Дітей «Афлатот» отримав схвальні відгуки учасників семінару та буде представлено на обласному науково-практичному семінарі  «Екологія дошкільного дитинства: відповіді на виклики сьогодення».

 

 

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (20.12.2016)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar