Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ В НВК №25 "ВОЛОШКА"
Святково прикрашений майданчик рушниками, квітами, віночками, національними символами, різнокольоровими стрічками. Діти і дорослі одягнуті в український національний одяг. Під звуки «Козацького маршу» двоє діточок винесли Прапор та Герб – державні символи України. Усі присутні, стоячи, слухали Гімн України. Після вшанування державності всі разом заспівали пісню «Наша Україна».

Розширити уявлення дітей про національні та державні символи України, розвивати в дошкільнят уміння бачити та цінувати красу, зміцнювати почуття національної гордості, повагу до звичаїв і традицій рідного народу, патріотизм, розвиток у дітей творчих здібностей – основне завдання заходу.

Діти з задоволенням читали вірші, а це були «гості» з Донбасу, Полісся, Карпат, Києва та Дніпропетровщини. Залюбки танцювали «Козачок», «Гуцульський таночок». А наймолодші малята подарували українську мелодію у виконанні на ложках. Веселі українські народні ігри змінювались одна за одною. А на закінчення працівники закладу виконали віночок українських пісень.

       

З нагоди Дня Незалежності України дошкільнят пригостила солодкими призами директор навчально-виховного комплексу Кульчиковська Тамара Олександрівна. 

Бережіть, шануйте, любіть обереги, вивчайте традиції свого народу, адже ми – українці, пишаймося цим!
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (04.09.2012)
Переглядів: 1514 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar