Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
В дошкільному навчальному закладі №22 управлінням освіти і науки проведено семінар для керівників закладів дошкільної освіти міста «Вплив дошкільних закладів на розвиток педагогічної культури батьків». До участі у заході були залучені спеціалісти міської служби у справах дітей. Кожне спілкування приносить особливе задоволення тоді, коли всі співрозмовники перебувають, так би мовити, на одній хвилі. Завідуюча Лобко Надія Іванівна з педагогічним колективом змістовно поділилася досвідом роботи і повчитися було чому - колектив організував виставку матеріалів з досвіду роботи з впровадження в практику діяльності новітніх освітніх технологій, різних форм роботи з батьками та дітьми, а також зразки та приклади планування, методичні розробки з різних напрямів спільної роботи тощо.

Учасники семінару оглянули охайні, неповторні, наповнені власними виробами, облаштовані відповідно до індивідуальних поглядів кожного працівника, групи. Керівники закладів познайомилися з дітьми та батьками, отримали насолоду і від концертної програми. Цікаво, що в закладі  залучаються  до роботи не окремі, а всі представників сім'ї, інші родичі, які мають відношення до виховання дитини, налагоджуються дружні стосунки з іншими сім'ями, які небайдуже ставляться до розвитку і виховання своїх дітей, проводиться кропітка роботі із сім’ями, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях.

  

ДНЗ №22 справляє враження цілковитого порядку, постійного контролю, спокою і впевненості батьків у тому, що їхні діти перебувають у безпеці, що зусилля колективу направлені на створення затишної домашньої атмосфери та розвиток духовнеості.

Хочеться подякувати кожному працівнику закладу, з ким ми провели цей чудовий день. Це спілкування надихнуло на творчість, на здійснення ще нездійснених планів, на відкриття нових можливостей в роботі з батьками.
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (05.12.2012)
Переглядів: 601 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar