Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ "НОВІЙ ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ - НОВИЙ СТАНДАРТ ОСВІТИ" У ДІЇ
26 жовтня 2012 в місті Дніпродзержинську відбулись дві великі події, а саме: 

- відкрито дошкільне відділення в навчально-виховному комплексі (НВК) по типу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад». Під дитсадок реконструювали частину приміщень школи, що, на думку батьків та освітян, доволі зручно. В двох групах створенні сучасні умови для утримання дітей з трьохрічного віку і 47 малюків матимуть можливість здобувати  якісну дошкільну освіту;

      

- відкрито басейн в ДНЗ – ЦРД №31 «Барвінок», що стало неабиякою подією, адже басейн не працював тут більше ніж 10 років. В жовтні 2011 року заклад прийняв участь у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. За умовами конкурсу був розроблений і затверджений проект «Відновлення водно – оздоровчого комплексу  дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини №31 «Барвінок».  Тепер у місті працює сучасний інноваційно-оздоровчий заклад для раннього інтелектуального розвитку дитини на основі  збереження і зміцнення  її здоров'я.  Повноцінне функціонування закладу в новому форматі допоможе педагогам і медикам вирішувати проблеми здоров'я корекції порушень в психофізичному розвитку дітей дошкільного віку в природних для дитини умовах.

   

На урочистостях за участю міського голови Сафронова Станіслава Олександровича та заступника міського голови Павлюка Сергія Михайловича було відзначено, що розвиток освіти, підтримка навчальних закладів та забезпечення умов для виховання і навчання малюків – це запорука зростання талановитого й освіченого молодого покоління міста, а освітньо–виховний процес в закладах набуде випереджаючого, інноваційного, системного, оздоровчого характеру.Головні слова вдячності були адресовані  керівникам закладів освіти та працівникам, будівельникам - талановитим  ентузіастам своєї справи, чудовим людям, за проведену роботу по створенню належних умов для утримання дітей, навчання та виховання учнів.
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (06.11.2012)
Переглядів: 763 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar