Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН
За повідомленням голови місцевого осередку Попової Юлії Петрівни, на Дніпропетровщині успішно пройдено важливий етап об’єднання фахівців у галузі дошкільної освіти, адже місцевий осередок створеною на основі єдності професійних інтересів педагогів-дошкільників міст та районів області.

Але чим більше нас об’єднається, тим ліпшим буде результат роботи. Адже кожен зможе щось привнести в цю діяльність і отримати відповіді на ті питання, які нині є найболючішими, а відповідно матиме змогу їх вирішувати не осібно, а за підтримки колег.

Для того щоб Асоціація стала, так би мовити «всеукраїнським надбанням», ми маємо популяризувати її діяльність, залучати працівників дошкільних закладів, інші громадські організації, об’єднання, компанії, урядові та неурядові організації. По можливості максимально! 

З цією метою ми створили маленьку інформаційну платформу нашої з Вами, шановні колеги, організації — блог.
 http://vgoadpo.blogspot.com/

Пропоную Вам посилання на нього, без Вашої допомоги він не існуватиме. Тут завжди чекатимуть від Вас рекомендацій, критики і просто побажань. Блог бажано популяризувати. Він стане нам платформою для розроблення у найближчому  майбутньому власного сайту ВГО «АПДО».

До речі зверну Вашу увагу, що Ви можете підписуватися на  новини блогу і завжди отримувати інформацію щодо наших з Вами планів і звітів про уже виконані завдання, які ми ставили перед собою!

Сподіваємося на взаєморозуміння і співпрацю. 
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (14.12.2012)
Переглядів: 475 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar