Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "НАШ ДНЗ НАЙКРАЩИЙ"
У фіналі конкурсу було представлено роботи 42 закладів Дніпропетровської області, з них 20 – закладів дошкільної освіти міста Дніпродзержинська.  Метою участі у конкурсі наших колег було:
- проведення аналізу комфортності умов, у яких перебувають діти;
- пропаганда та виявлення прогресивних методів роботи ДНЗ;
- активізація педагогічних працівників ДНЗ України в пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов'язків.За результатами конкурсу заклади дошкільної освіти міста Дніпродзержинська посіли перші місця в області, а спеціальний дошкільний навчальний заклад №35 «Попелюшка» увійшов у 10 найкращих в Україні! Участь у конкурсі дала можливість визначати, яке місце посідає кожен навчальний заклад у системі освіти України, підвищенню ефективності управління, зростання творчої активності педагогічних колективів, удосконалення переходу до державно-громадського управління освітою через громадське обговорення результатів рейтингу.

ДНЗ №35 «Попелюшка». Естетичність внутрішнього оформлення ДНЗ (екскурсія дитячим садочком). 

   

ДНЗ №27 «Орлятко». Гурткова робота (заняття дітей у гуртках).

  

НВК №25 «Волошка». Групові кімнати (за напрямками розвитку: фізичний, художньо-естетичний і т.п.).

  


 ДНЗ №32 «Дельфін». Робота з батьками (фото спільних, гурткових заходів). ДНЗ №37 «Веселка». Естетичне оформлення зовнішньої території ДНЗ.

Вітаємо колективи переможців та лауреатів конкурсу, найбільш прогресивних та самовідданих працівників дошкільної освіти міста, які сприяють підняттю рівня своїх закладів до самих високих світових стандартів!   
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (12.12.2012)
Переглядів: 1798 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar