Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

НАВЧАЄТЬСЯ, ЗВІТУЄ, ДІЛИТЬСЯ ДОСВІДОМ ДНЗ №38 « ПІЗНАЙКО»
У 2010 році заклад було реорганізовано із дошкільного відділення гімназії №11 в самостійну юридичну особу. Зараз тут працюють 6 груп, в яких виховується 120 дітей.

Колективу та батькам ДНЗ №38 «Пізнайко» на чолі з молодим керівником Світличною Альоною Миколаївною, вдалося за короткий час створити умови для повноцінної роботи. Інтер'єр закладу наповнений всім, що є потрібним для гармонійного життя та розвитку дітей. Дбайливі руки вихователів, та кастелянки Щербань З.А. зробили його сучасним, цікавим, індивідуалізованим.

Проміжна діагностика, перегляд організованої навчальної діяльності, спілкування з педагогами та дітьми довели, що освітній процес в установі спрямовано на якісне впровадження нової програми розвитку та виховання дошкільників «Я у Світі». Педагоги вміло застосовують в роботі принципи гуманізації та гуманітаризації дошкільної освіти, інтегрують освітній процес за основними лініями розвитку малят, цілеспрямовано створюють умови для розвитку дитячої гри та творчості. Варіативна складова програми цього закладу забезпечує можливість навчання англійській мові малят з дошкільного віку. 

  

Панасюк І.Б., вихователь-методист, змогла зробити роботу інформаційно-методичного кабінету установи центром підвищення фахової майстерності вихователів. У лютому 2012 роботу творчої групи було гідно представлено на засіданні міського методичного об’єднання «Шляхи формування педагогічної майстерності педагогів». Наполеглива праця колективу над обласною науково-методичною проблемою «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» сприяла узагальненню досвіду вихователя Кравченко С.А. за темою «Емоційно-ціннісний розвиток дітей раннього та молодшого дошкільного віку як складова творчого зростання особистості».

  

07.12.2012 заклад став майданчиком для практичної роботи курсів підвищення кваліфікації ДОІППО для вихователів дошкільних установ міста, які змогли долучитись до майстер-класів педагогів Сидорової І.М., Мельник Н.С. «Сучасні форми та методи мовленнєвого розвитку дошкільників», психолого-педагогічного тренінгу «Кроки до вершин педагогічної майстерності», який підготували та провели вихователь-методист Панасюк І.Б., практичний психолог Снітько Л.А. Ця зустріч стала логічним завершенням огляду роботи закладу. 

Бажаємо колективу та батькам закладу так само плідно працювати заради дітей, завжди відчувати взаємопідтримку та взаємодопомогу.
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (12.12.2012)
Переглядів: 785 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar