Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ПРО КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №18
Комунальний дошкільний навчальний заклад №18, який очолює Єфремова Світлана Віталіївна, працює за художньо-естетичним напрямом. Спільно з вихователем-методистом Осницькою Ніною Филимонівною забезпечено методичний супровід цілісного освітнього процесу в закладі, який спрямований на забезпечення різнобічного розвитку дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних особливостей, культурних потреб. Гуртком образотворчого мистецтва керує Голдонська Оксана Степанівна, яка продемонструвала цікаві організаційні форми роботи з дітьми, підготувала виставку робіт з квілінгу, природного та бросового матеріалу, шкіри, бісеру. Важливо, що ці роботи використані в оформлені приміщень, до їх виготовлення активно залучаються батьки. Оксана Степанівна на обласному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян 2012» проводила майстер-клас, який приваблював педагогів області своєю оригінальністю, яскравістю, новизною.

  

Сам заклад можна охарактеризувати багатьма найприємнішими словами – сучасний, затишний, чудовий, доглянутий... життєдіяльність дітей різноманітна і яскрава. Групові приміщення, наповнені різноманітними іграшками, розвивальними іграми, сучасним обладнанням. Чудова музична зала, простора, оформлена зі смаком. Заходи, які відбуваються у ній, завжди справляють неперевершене враження на батьків та й дітей також, адже кожен їхній виступ, розказаний вірш, виконана пісня, вистава завжди підсилюються чудовим розмаїттям костюмів та атрибутів. Бойко Наталія Василівна та Климюк Юлія Вадимівна – керівники музично-хореографічного гуртка, люди творчі і активні. 

  

Бажаємо так тримати, розвиватися, не зупинятися на досягнутому і щедро ділитися родзинками педагогічної роботи з колегами.
Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (04.12.2012)
Переглядів: 451 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar