Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Роботу заходу очолювала голова ВГО Омельяненко Ніна Володимирівна. У сесійній залі міської ратуші на чолі з міським головою Олексієм Каспруком, представниками департаменту обласного управління освіти і науки та управління освіти і науки Чернівецької міської ради на чолі з його директором  Оксаною Палійчук та директором Департаменту управління освіти і науки області  Сергієм Мартинюком,  учасники Координаційної ради обговорили актуальні проблеми розвитку дошкільної освіти і засоби їх розв’язання, зокрема, в Чернівецькій області.

Ці дні на буковинській землі були насичені зустрічами з освітянами, представниками місцевої влади, жителями міста. Протягом перебування в  місті члени Асоціації вели мову про культуру управлінської діяльності, створення розвивального простору для дітей, ознайомилися з досвідом роботи дошкільних навчальних закладів міста тощо. 

Нам випала нагода побачити історичні пам’ятники міста, сучасні новобудови, парки, колоритні старі дворики… На будівлі Чернівецької ратуші розміщено девіз міста, до якого приєдналися і ми: «Спільними зусиллями». Так, ці зусилля доклали ті, хто нас приймав у гостях, і ті, хто віднайшов можливість показати дивовижну атмосферу старого міста. Згадую слова англійського поета Семюела Кольріджа: «Досвід, подібний до ліхтаря на кормі корабля, освітлює лише той шлях, який ми пройшли». А ми пройшли його разом із колегами-дошкільницями з усієї України. Дякуємо за спілкування та домашній затишок!

 

 

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (25.10.2016)
Переглядів: 233 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar