Головна » Статті » Дошкільні навчальні заклади » Новини дошкільної освіти

55-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ДНЗ №39 "РОМАШКА"

Педагогічний колектив переконаний у тому, що малюки розвиваються унікально та індивідуально. Діти приходять до дитячого садка з власними інтересами, потребами і здібностями. В садку працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізкультури, медичний працівник. Педагоги «Ромашки» – творчі, закохані у свою професію люди. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій.

   

На урочистості завітали гості. Сергій Михайлович Павлюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директор департаменту молоді та спорту міської ради, привітав педагогів, малюків та їх батьків зі святом та особисто вручив Подячний лист міського голови колективу дошкільного закладу. Управління освіти і науки, завідуючі дошкільних закладів привітали колектив, ветеранів праці, малюків щирими побажаннями та подарунками.

   

Батьки вихованців подякували міській владі за відремонтовані тіньові навіси – чудовий подарунок до ювілею. Приємно здивувала та порадувала гостей програма виступу вихованців «ромашки», які запалювали глядачів веселими танцями та щирими піснями.

Країна дитинства – країна казкова,

Дітей та дорослих вона вабить знову.

Ті роки чарівні не забуваються –

Далеке дитинство до нас повертається.

Усмішки сяють, промінням зігріті,

І в щасті зростають усі наші діти.

Заглянем в країну Дитинства ми знов,

Де в пам’яті серця палає любов.

Від щирого серця вітаємо працівників закладу, дітей та їхніх батьків! Процвітання вам, сил, натхнення і всього самого світлого і доброго у цьому житті!

Категорія: Новини дошкільної освіти | Додав: pula (25.04.2014)
Переглядів: 1046 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar