Головна » 2017 » Октябрь » 13 » ЗУСТРІЧ З ВОГНИКОМ У СЕРЦІ…
10:16
ЗУСТРІЧ З ВОГНИКОМ У СЕРЦІ…

Традиційна добра осіння зустріч з жінками – ветеранами педагогічної праці – проведена департаментом з гуманітарних питань спільно з міською організацією профспілки працівників освіти. Теплі слова привітань і побажань, квіти і пісні – перш за все були адресовані  Коваленко Любові Луківні, яка святкувала своє 80-річчя. Освітяни  нашого міста  знають Любов Луківну як людину надзвичайного педагогічного хисту, високої інтелектуальності та безмежної любові до дітей. За її безпосереднього керівництва відбувалося  становлення дошкільної мережі міста, її керівниого кадрового складу, відкривалися нові  заклади, забезпечувалися якісні умови для виховання його найменших жителів.  Поряд з нею працювали колеги – Левченко Лідія Петрівна, Стандецька Марія Василівна, Шапошник Надія Андріївна, Плескач Анна Павлівна, Кульчиковська Тамара Олександрівна.  Саме їм випала чудова  нагода розділити з ювіляркою свято, зарядитися позитивними емоціями і випробувати радість спілкування з колегами, що  зараз працюють  в дошкільних закладах міста.

 ​​​​​​​«А пам'ятаєте?» - звучало під час зустрічі. Багато цікавого згадали присутні - і труднощі, і переваги   професії педагога, поділилися своїми секретами, перемогами. Атмосферу свята підтримали виступи  голови профспілки працівників освіти І.Небосенко та спеціалістів департаменту з гуманітарних питань, які вручили ветеранам  оригінальні сувеніри та запросили на прогулянку до осіннього парку.

Свято сподобався всім - це було видно з усміхнених облич, адже такий захід дає можливість забути свій вік і проблеми, відчути себе молодими і щасливими. Відданість освітянській  справі цих людей заслуговує поваги. Хочеться побажати їм подальшої щасливої  долі, родинного затишку, миру, благополуччя і добра.

Переглядів: 123 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar