Головна » 2018 » Май » 14 » ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ
13:43
ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ

На початку травня (10.05.2018) в СЗШ № 7 (директор М.І.Лисенко)  відбулася незвична для дітей, але очікувана подія – до учнів та педагогів завітав народний депутат України Валентин Володимирович Дідич разом з депутатом Камянської міської ради Оленою  Вікторівною Демішевою  та директором департаменту з гуманітарних питань Тетяною Яківною Онищенко.

Головна мета депутата – це законотворча діяльність. За час свого перебування в школі Валентин Володимирович провів   зустрічі з учнями 4-х та 9-х класів, маючи змогу поспілкуватися з дітьми, почути чим  цікавиться підростаюче покоління, окреслити для себе орієнтири своєї депутатської роботи, спланувати завдання на майбутнє. У свою чергу діти та педагоги ще раз переконалися, що мають депутата, який вперше не на словах, а справами доводить, що він щиро переймається проблемами своїх кам'янчан .  Старшокласники радо зустрічали свого народного депутата як мудрого наставника і давнього знайомого, дякуючи Валентину Володимировичу за подаровані інтерактивні комплекси для забезпечення впровадження новітніх технологій в освітній процес.

Наш заклад  висловлює щиру подяку  місцевій владі  за  допомогу у вирішені нагальних проблем   та за активну громадську позицію.

Переглядів: 221 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar