Головна » 2011 » Февраль » 9 » Зустріч з Києвом
22:57
Зустріч з Києвом

Зимовий відпочинок наприкінці січня 2011 року став справді незабутнім для вихованців Дитячого екологічного центру м. Дніпродзержинська.

За активну участь в природоохоронній роботі 10 юнаків та дівчат старшого шкільного віку з різних навчальних закладів м. Дніпродзержинська були запрошені до Києва в зимовий табір відпочинку «Юннат» на базі Національного еколого-натуралістичного центру.

Програма відпочинку була дуже насиченою, тому що окрім культурно-масових заходів передбачала навчальні заняття у різних секціях НЕНЦ. Діти прослухали лекції фахівців з генетики, кінології, заповідної справи, обмінялися досвідом своїх наробок та досягнень, планами подальшої екологічної діяльності.

За п'ять днів спілкування з ровесниками з усіх областей України наша команда дуже здружилася між собою та познайомилася з багатьма новими друзями, розширила свій кругозір, побачила багато нового та цікавого в нашій столиці.

Діти відвідали вистави у Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка, Київському національному академічному театрі оперети, побували на екскурсіях в Києво-Печерській лаврі, Київському планетарії та дельфінарії.
Ділячись враженнями від поїздки діти висловили намір працювати в цьому році ще активніше, щоб завоювати право на таку ж поїздку до Києва влітку.

В свою чергу адміністрація Дитячого екологічного центру м. Дніпродзержинська висловлює щиру подяку Головному управлінню освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за надану можливість такого відпочинку для дітей, а також Національному еколого-натуралістичному центру за високий рівень організації навчально-виховних та культурних заходів.

Переглядів: 407 | Додав: uondmr | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar