Головна » 2018 » Апрель » 20 » ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ДИТЯЧОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ ЕЛІНОЮ ЗАРЖИЦЬКОЮ
07:41
ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ДИТЯЧОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ ЕЛІНОЮ ЗАРЖИЦЬКОЮ

18 квітня у бібліотеці НВК «Гармонія» в рамках соціально-економічної прогарами «Країна радості», за сприяння благодійного фонду «Даруємо радість» (м. Дніпро), відбулася зустріч учнів 2-А та 6-А класів з дитячою письменницею Еліною Заржицькою.

Авторка презентувала свої книги. Вона не просто переказувала власні казки, а й залучала учнів до їх творення, коли кожний учасник за мить перетворювався чи то в чарівного метелика, чи то в маленького комарика, чи  в кабанчика, чи в лисичку. Учні 2 класу з радістю  брали активну участь у театральному дійстві, спробували себе у ролі акторів, відразу відчувши світлу і добру енергетику письменниці, яка зуміла їх зацікавити. Діти відкрилися їй назустріч. Та і як не зацікавитися казкою, яка тактовно, з гумором або серйозно навчає доброті, чуйності, відповідальності, знайомить з основами екології, географії, історії рідного краю, його традиціями. Наприклад, казки «Про маленького метелика», «Як черепашка Наталка до школи збиралася», «Як вуж намагався гадюкою стати» не тільки дають можливість юним читачам розширити знання про навколишній світ, а ще й вчать вирішувати серйозні морально-етичні проблеми, сприяють формуванню доброзичливості, допитливості, готовності прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

З захопленням переглянули  вихованці і мультфільми за мотивами казок Еліни Заржицької. Мультики ці не звичайні. Вони створені у спільній творчій діяльності авторки зі своїми маленькими читачами.

Шестикласники ж приготували цікаві презентації нових книжок, серед яких були і твори письменниці про козаків – звитяжних українських степових лицарів. Написані Еліною Заржицькою легенди та перекази, стилізовані під народні українські казки, захопили учнів і відкрили їм ще один героїчний і чарівний казковий світ – українське Придніпров’я.

Прості та мудрі, веселі та розумні – ці історії обов’язково сподобаються всім читачам бібліотеки НВК «Гармонія» та спонукатимуть їх до читання. А читати тепер  буде що, бо БФ «Даруємо радість» недаремно так називається. Працівники Фонду піклуються про духовний і культурний розвиток своїх підопічних і подарували вихованцям справжню радість –  поповнили скарбничку шкільної бібліотеки книжками двох сотень художніх творів для дітей та юнацтва сучасних українських і зарубіжних авторів.

Переглядів: 61 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar