Головна » 2018 » Апрель » 16 » ЗУСТРІЧ УЧНІВ ШКОЛИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МНС
09:03
ЗУСТРІЧ УЧНІВ ШКОЛИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МНС

Одним з найголовніших питань у сучасному світі є безпека життєдіяльності людини. Найактуальнішою з них у закладах, де довготривало перебувають діти, є протипожежна безпека.
Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Знання правил пожежної безпеки є дуже необхідними. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її.
У кв
ітні 2018 року  в КЗ "СЗШ № 23" відбулася зустріч учнів школи з представниками МНС. До нашого закладу освіти були запрошені старший інспектор 7 державної пожежно- рятувальної частини Свердликівська Ольга Вікторівна та інспектор 7державної пожежно- рятувальної частини Гаврилов Сергій Віталійович. Вони розповіли учням школи про причини виникнення та наслідки пожеж, про правила поведінки під час виникнення пожежі, дії учнів та вчителів під час виникнення пожежі в школі та профілактичні заходи, направлені на уникнення пожеж.
Рятувальники продемонстрували присутнім змістовний фільм про засоби пожежогасіння, їх різновиди, будову та способи користування ними. Відбувся навіть "мініекзамен" для присутніх щодо протипожежної безпеки та користування вогнегасниками у разі необхідності. Також учні та вчителі взяли участь у практичному занятті по користуванню вогнегасниками. Вони власноручно вчилися гасити пожежу за допомогою вуглекислотного вогнегасника.

Під час зустрічі рятувальники розглянули питання про вибухонебезпечні предмети, правила поведінки під час їх знаходження. Телефон 101 запам'ятали всі учні - як один з найважливіших для врятування життя у небезпечних ситуаціях.
Зустріч з представниками МНС вийшла цікавою, змістовною та вкрай актуальною. Гадаємо, що у разі необхідності наші діти будуть знати, як діяти правильно у надзвичайній ситуації.
Дякуємо рятувальникам 7
 державної пожежно- рятувальної частини м. Кам'янського за таку необхідну та корисну співпрацю!

(Заступник директора школи з НВР Шуміхіна С.І.)

Переглядів: 60 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar