Головна » 2018 » Ноябрь » 11 » ЗУСТРІЧ ТАЛАНТІВ
14:22
ЗУСТРІЧ ТАЛАНТІВ

«Людина починається з добра» - це слова великого педагога, ученого, письменника Василя Олександровича Сухомлинського стали лейтмотивом шкільного свята «Зустріч талантів», що відбулося в КЗ «СЗШ№ 23» в рамках звітної супервізії досвіду вчителів української мови і літератури Кондрашевої С.І., Конопки Т.І. , Тринадцятко Т.О.

Цього року ми відзначаємо 100-річчя з дня народження цього талановитого вчителя, який любив і розумів дітей.  Його життєвим гаслом стали слова: «Серце віддаю дітям». І це дійсно так, адже Сухомлинський написав для дітей і про дітей 1200 цікавих захоплюючих творів.

Художні твори, що відзначаються небуденністю та оригінальністю, можуть стати джерелом радощів і натхнення для читача, поштовхом до творчості.

На літературній зустрічі була присутня письменниця рідного краю, яка теж близька до дитячих душ, адже працює вчителем української мови і літератури, Ляшенко Олена Володимирівна. Вона презентувала свою книжку «Радіо «Лісовичок FM». Яскраво, емоційно прозвучали твори для дітей. Олена заволоділа увагою присутніх завдяки своїй неординарності, її персонажі ожили в руках і спілкувалися з дітьми.

Творчу естафету продовжили учні школи. Музичні композиції виконали бандуристи, лауреати обласних та Всеукраїнських конкурсів «Музичний калейдоскоп», «Волинський кобзарик», Чуйко Андрій, учень 3-Б класу, та Килівник Віталій, учень 5-Б класу. Зворушливо виконували пісні  Жидяліс Ілля(6-А кл.), Залецька Анна (9-Б кл) та Кудашкіна Ангеліна (10 кл). Гарним подарунком  стала хореографічна композиція «З Україною в серці» від шестикласниць Небосенко М., Очеретнюк К., Макаренко А., Перфільєвої М., Іванової А., Равви Н.

Настановою стали слова директора школи Школяр Любові Андріївни про те, що важливо йти в життя з відкритим  серцем, даруючи добро людям.

Переглядів: 30 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar