Головна » 2017 » Ноябрь » 16 » ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ДНІПРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ПЕДАГОГІЧНОЮ, БАТЬКІВСЬКОЮ ТА УЧНІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ
08:49
ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ДНІПРОВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ПЕДАГОГІЧНОЮ, БАТЬКІВСЬКОЮ ТА УЧНІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

За ініціативи департаменту з гуманітарних питань, ректорату ДДТУ, керівників шкіл нашого міста  10 листопада 2017 року в актовій залі університету відбулася чергова зустріч вчених з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл міста, їх батьками та вчителями. На зустрічі були присутні представники  майже всіх загальноосвітніх навчальних закладів  у кількості приблизно 450 осіб.

Відкрив захід в.о. ректора, доктор технічних наук, професор  Коробочка О.М., який зумів створити атмосферу довіри і надихнув присутніх на жваву розмову, обговорення найважливішого питання для учнів 11-х класів – як успішно скласти ЗНО та вступити до навчального закладу, отримати бажану спеціальність. 

Участь у зустрічі взяли декани факультетів, які представили кожну спеціальність за допомогою оригінальних візитних карток, потім відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат економічних наук, доцент Караван Н.А.  докладно зупинилася на особливостях проведення   ЗНО-2018 та Умовах прийому на навчання до закладів освіти України у 2018 році.  Представники батьківської громадськості, випускники мали змогу поставити питання безпосередньо керівництву, викладачам нашого університету з різних аспектів вибору професії, строків навчання, вартості тощо. Крім того зацікавлених осіб було запрошено на кафедри та факультети для ознайомлення з умовами навчання студентів ДДТУ.

                     

Переглядів: 95 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar