Головна » 2018 » Январь » 18 » ЗНАЙ НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ « ДОКи -2017»!
13:00
ЗНАЙ НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ « ДОКи -2017»!

Обласна дистанційна олімпіада креативного розвитку з російської мови та літератури – новий захід із реалізації ідей Закону України «Про загальну середню освіту», Постанов Верховної Ради, Указів Президента України щодо розвитку середньої освіти та підвищення якості освіти в Україні; Закону« Про засади державної мовної політики в Україні». Завданням олімпіади, ідея якої була розроблена та пройшла успішну апробацію  є широке запровадження використання учнями ІКТ-технологій у процесі самонавчання та самореалізації, розширення кола інтересів учнів з російської мови та літератури, роботи в креативному середовищі за технологією дидактичної евристики відомого педагога А.Хуторського.

Дистанційна олімпіада креативного розвитку (скорочено «ДОКа») - це проект креативного освіти, що дозволяє творчим  учням  реалізувати свій талант, здібності; працювати в індивідуальному темпі, створювати власний освітній продукт: гіпотезу, дослідження, твір, есе, проект тощо.

У 2017 році для учнів шкіл Дніпропетровської області була проведена шоста дистанційна олімпіада креативного розвитку - «ДОКа – 6 ».

У вересні учасники роздумували і писали похвальне слово слову Вчинку, Любові, Справедливості, Терпінню, Повазі, Дружбі. В жовтні обдаровані учні здійснювали прогулянки  з Олександром Сергійовичем  Пушкіним по рідному Дніпру, Києву, Одесі, Кам'янці…Народжувався  новий, свіжий погляд підлітка 21 століття на поетичну  спадщину  Пушкіна, на його життя, інтереси, любов.

В листопадовий та грудневий  етапи  учасникам запропонували"постмодерні штучки" : створення  нових  віршів на основі поезії Арсенія Тарковського, Йосипа Бродського, Сергія Єсеніна, Анни Ахматової. 
На всіх етапах «ДОКи» лідирувала учениця 8-А класу НВК – академічного ліцею № 15 (директор Ніколаєнко Л.П.)  Савченко  Христина. На обласній конференції 13 січня 2018 року в актовій залі ДОІППО  в місті Дніпро відбулось нагородження Почесною грамотою і сувеніром  переможниці  Савченко  Христини і її вчителя російської мови Богасевич  Євгенії  Вікторівни.
Переглядів: 68 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar