Головна » 2018 » Июнь » 19 » ЗНАЙ НАШИХ: ЄВРОКЛУБІВЦІ СЗШ №21 КАМ’ЯНСЬКОГО СТАЛИ ВОЛОДАРЯМИ ВІДРАЗУ ТРЬОХ ПЕРШИХ МІСЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЗОЛОТИЙ КОЛОБОК»
15:34
ЗНАЙ НАШИХ: ЄВРОКЛУБІВЦІ СЗШ №21 КАМ’ЯНСЬКОГО СТАЛИ ВОЛОДАРЯМИ ВІДРАЗУ ТРЬОХ ПЕРШИХ МІСЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЗОЛОТИЙ КОЛОБОК»

Щорічно учні  євроклубу «Дружба» СЗШ №21 міста Кам’янського приймають  активну участь в обласному туристсько-краєзнавчому конкурсі «Золотий Колобок», який проводиться за підтримки  департамента  освіти і науки ОДА, неодноразово були  його переможцями. Цей рік не став винятком. У 2017-2018 н.р. в номінації конкурсу  «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу» євроклубівці представнили 5 творчих проектів, присвячених   святам народів Європи та світу, і відразу посіли I,II, III місця.

I місце отримали  Кошова Катерина та Решетняк Анастасія, учениці 9 класу, за роботу  «Міжнародний фестиваль повітряних куль в Альбукерке»,  II місце - Кузіна Аліна, учениця   9 класу, та Кузіна Дар'я, учениця 7 класу, за роботу «BurningMan» - незвичайний фестиваль у Неваді», III місце - Костирко Руслана та Дягілева  Дар'я, учениці 9 класу, за роботу «Чудеса снігового фестивалю в Саппоро». Не залишилися без місць і два інших проекти. Робота «Фестиваль «Кавказький сир» в Тбілісі», авторами якого  є  учні 8 класу Читаков Владислав та Євдокименко Данил, посіла   VI місце. Робота учнів 9 класу Фішман Арини та Цвіркуна Родіона «Мідсоммер» - свято літнього сонцестояння» -  VIІ місце. Всього на обласний конкурс в номінації «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу» було надано 27 робіт. Вітаємо переможців!

Переглядів: 61 | Додав: pula | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar