Головна » 2018 » Май » 22 » ЗМАГАННЯ З ФОТООРІЄНТУВАННЯ
10:10
ЗМАГАННЯ З ФОТООРІЄНТУВАННЯ

19.05.2018 р. департаментом з гуманітарних питаньКам’янської міської ради спільно з ЦТКУЕУМ «Горицвіт» проведено міські змагання з фотоорієнтування «Відкрий Кам՚янське». Захід проводився на території комунального підприємства Кам’янської міської ради «Центральний парк культури та відпочинку». Наш Центральний парк –пам’ятка садово-паркового мистецтва. Він створений у 1974 році, але особливо гарно він став виглядати після реконструкції. Щоб привернути увагу дітей до оновленого об’єкту, простежити зміни, а також продемонструвати краєзнавчі знання було вирішено саме там провести цього року традиційні змагання з фотоорієнтування.

Незважаючи на прогнозовану зливу, в заході взяли участь 23команди навчальних закладів, всього 92 учасника.

Команди мали єдину форму, бейджи або емблеми з назвою команди і навчального закладу, що допомагало спостерігати за  учасниками змагань, які працювали злагоджено, не порушували спокій відпочиваючих у парку людей.

Під час заходу, крім проходження маршруту на час, учасники змагань повинні були відповісти на запитання щодо об’єкту, зображеного на фото. Штрафи нараховувалися за невірні відповіді.Необхідно зазначити, що не було жодної команди, у якої відсутні штрафи, хоч майже всі питання були розраховані на увагу, дозволялось користуватися телефоном, інтернетом (28 точок доступу до wi-fi), підказками дорослих. Наступного разу необхідно налаштовувати дітей не тільки на швидкість, а й на інтелектуальну складову.

Вітаємо переможців і призерів змагань:

І місце – гімназія № 11;

ІІ місце – НВО-ліцей НІТ;

ІІІ місце – СЗШ № 10.

А також хочемо подякувати адміністрацію КП КМР «Центральний парк культури та відпочинку» (директор Самохвалова А.В.), яка не тільки сприяла організації заходу, а й надала призи (безкоштовні квитки на атракціони) для переможців і призерів даних змагань.

Бажаємо нових успіхів!

Переглядів: 64 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar