Головна » 2017 » Декабрь » 6 » ЗМАГАННЯ ВІДКРИТОЇ ПЕРШОСТІ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
16:10
ЗМАГАННЯ ВІДКРИТОЇ ПЕРШОСТІ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З метою популяризації спортивно-технічного напрямку позашкільної освіти; творчого, патріотичного і фізичного розвитку дітей та юнацтва 2 грудня 2017 рокудо Дня Збройних Сил України пройшли змагання  відкритої першості комунального закладу «Станція юних техніків» з авіамодельного спорту серед учнівської молоді (найпростіші моделі).В змаганнях, що відбувалися на базі СЗШ № 30, приймали участь вихованці гуртків «Авіамоделювання» кз «СЮТ» під керівництвом  Білоногова І.А. та Підуст О.В. та кз «БТД та Ю» - керівник гуртка Підуст В. І.

З привітаннями до учасників змагань звернулися:  заступник голови адміністрації Південного району - Задорожній  Ігор Вікторович; директор СЗШ № 30 - Кардашова Ірина Володимирівна  і  Головний суддя - Підуст Володимир Іванович.

Вихованці гуртків демонстрували свою майстерність в запусках на дальність та тривалість польоту моделей планерів, які вони виготовили власноруч.Незважаючи на запал емоцій, змагання юних авіамоделістів пройшли в товариській та дружній атмосфері.

За результатами змагань місця посіли:

в класах моделей F-1-М (на тривалість польоту)

І місце - Сковородка Олександр, вихованець авіамодельного гуртка БТД та Ю;

ІІ місце - Підуст Ярослав, вихованець авіамодельного гуртка БТД та Ю;

ІІІ місце - Підуст Анастасія, вихованка авіамодельного гуртка «СЮТ».

в класах моделей F-1-N

І місце - Сковородка Олександр, вихованець БТД та Ю;

ІІ місце - Корнілов Кирил, вихованець «СЮТ»;

ІІІ місце - Сторчак Дмитро, вихованець БТД та Ю.

на дальність польоту

І місце - Підгайний Денис, вихованець БТД та Ю;

ІІ місце - Глушко Данило, вихованець БТД та Ю ;

ІІІ місце - Костянтин, вихованець БТД та Ю

серед кадетів СЗШ № 30 в змаганнях на дальність польоту

І місце - Савран Олександр, вихованець авіамодельного гуртка «СЮТ»;

ІІ місце - Нагорний Лев, вихованець «СЮТ»;

ІІІ місце - Блощук Єгор, вихованець «СЮТ».

в командній першості місця розподілилися:

І місце - авіамодельний гурток БТД та Ю;

ІІ місце - авіамодельний гурток «СЮТ»;

ІІІ місце - команда кадетів СЗШ № 30 (авіамодельний гурток «СЮТ»).

Переповнені щасливих вражень та емоцій, роз’їхалися учасники змагань.

Тож, до нових зустрічей! До нових рекордів таперемог!

Переглядів: 67 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar