Головна » 2011 » Февраль » 21 » Життя і творчість задля дітей
14:07
Життя і творчість задля дітей

У м. Дніпродзержинську підведені підсумки огляду-конкурс кабінетів вчителів-дефектологів, логопедів, тифлопедагогів.

Переможцем огляду-конкурсу серед вчителів-тифлопедагогів визначено кабінет Засухи Олени Олександрівни, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста загальноосвітнього комплексу «Дошкільний заклад компенсуючого типу-середня школа з класами охорони та корекції зору» №22 (директор Теліпко Лідія Іванівна).

Навчально-методичне забезпечення кабінету вчителя-тифлопедагога Засухи О.О. складається зі спеціалізованих навчальних програм для дітей з вадами зору, підручників, сучасних навчальних та методичних посібників, навчально-наочних посібників, ігор, конструкторів, матеріалів для розвитку дрібної моторики, алгоритмів-ілюстрацій для предметного,  сенсорного сприйняття та іншого навчального обладнання необхідного для роботи з дітьми з особливими потребами, яке відповідає навчально-корекційним завданням, віковим особливостям розвитку й рівню загальноосвітньої підготовки дітей. На особливу увагу заслуговують спеціальні посібники для розвитку зорової функції, зорово-слухової пам’яті дітей.

Значним досягненням у педагогічній діяльності Олени Олександрівни є власний досвід роботи  «Неокриптогафія як засіб гуманної підготовки дітей до школи», який є передовим педагогічним досвідом у місті та активно використовується у роботі корекційних педагогів.
Інформаційно-комп’ютерне забезпечення кабінету дозволяє створити оптимальні умови для організації корекційно-розвивального процесу та реалізації завдань щодо роботи з дітьми з особливими потребами відповідно Державного стандарту дошкільної освіти.

Бажаємо успіху у подальшій роботі та нових перемог!

Переглядів: 561 | Додав: uondmr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar