Головна » 2018 » Февраль » 21 » «ЗДРАСТУЙ, МАСЛЯНА»
14:31
«ЗДРАСТУЙ, МАСЛЯНА»

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «Масляна». Адже це свято, напевно у кожного, асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну. Ось так і в Кам’янській КЗСЗШ №31 (директор Третьяк І.І.) 16 лютого 2018р. зустрічали весну школярі із адміністрацією школи за давнім українським звичаєм: ярмаркою на найкращі млинці, закликами хлопців і дівчат, веселою піснею «Здрастуй, Масляна», магічним колоритним театральним дійством, жартівливими віршами. Нагадали юні актори і про Прощену неділю, коли прийнято просити прощення у всіх, з ким спілкувався протягом року.

Головним символом свята «Масляної», що символізує сонце і тепло, є смачні, духмяні млинці, якими пригощали і ласували  учні 1-11 класів КЗСЗШ №31, частували українськими традиційними напоями.

Адміністрація навчального закладу передбачила необхідну символіку, якє супроводжувало протягом всього свято, це так зване, опудало «Масляної» і всі бажаючі фотографувалися біля нього. Сподіваємось, що після такого свята весна прийде остаточно, а такі світлі і святкові емоції у нас залишаться до наступної Масляної!

Хочеться вірити, що захоплююче свято, сповнене народних ритуалів та обрядів, яке символізує остаточну перемогу весни над зимою, тепла над холодом, дасть надію нашому українському народу на знищення старого, зношеного світу і звільнення місця дня нового, молодого та кращого.

Вітаємо всіх з Весною!

Як на Масляній,

З печі млинці летіли!

З запалу, з жару, з печі,

Всі рум’яні , гарячі!

Масляна, часту!

Всім млинців подавай!

З запалу, з жару  -  розбирайте!

Похвалити не забувайте!

Переглядів: 73 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar