Головна » 2018 » Июнь » 7 » ЗДРАСТУЙ, ЛІТО 2018!...
14:25
ЗДРАСТУЙ, ЛІТО 2018!...

Закінчився   навчальний рік. Попереду тривалі канікули, відпочинок. Літо!.. Нарешті воно прийшло! І радо запросило 152 вихованця, учнів 1-4 класів НВО-ліцею НІТ до дитячого   табору з денним перебуванням «Сонячні зайчики». Ось уже кілька років поспіль табір гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де щоліта відпочивають діти.

У Національній доктрині розвитку освіти одним із пріоритетних напрямків державної політики визначено інтеграцію вітчизняної освіти до європейського та світового освітніх просторів.

Літо 2018 в «Сонячних зайчиках» пройде під девізом: «Євросоюз зустрічає друзів». Педколектив ДЗВ ставить за мету: поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до Європейського Союзу; підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Гру недарма називають королевою дитинства, адже без неї дітям жити невесело і нецікаво. Тому при плануванні роботи ми це врахували і включили більше ігрових моментів, щоб викликати в молодших школярів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне.

Свою роботу ми намагаємося організувати так, щоб дітям було цікаво, щоб вони навчились чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, гарно відпочили. Виходячи з досвіду попередніх років, обов'язковою умовою нашого табору є проведення заходів в режимі «non-stop»: безперервне чергування конкурсів, екскурсій, занять спортом. Перебування в таборі проходить за певним режимом. Кожного дня на дітлахів чекають старші товариші: вихователі, вожаті, фізкерівники,​​​​​​​ муз керівник та керівники гуртків. Ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри, свята, квести.

1 червня до Дня захисту дитини на малюків чекала квест-гра «Евротур». Із захопленням дітлахи змагалися на кожній станції, намагаючись зібрати повну карту Евросоюзу. Малюнки на асфальті «Ми – діти Європи», гра-подорож «Європейський Уик-енд», квест «Крок за кроком по Європі»... Скільки ще веселих розваг чекає на вас дітлахи цього літа!

Переглядів: 60 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar